Okan Buruk: “En kısa zamanda bize direkt katkı sağlayacak oyuncuları getireceğiz” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Okan Buruk: “En kısa zamanda bize direkt katkı sağlayacak oyuncuları getireceğiz”

Galatasaray, Avusturya kampındaki ikinci hazırlık maçında Macaristan'ın MOL Fehervar ekibine 1-0 yenildi.

Sarı-kırmızılıların teknik direktörü Okan Buruk karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu.

"Transferde bu hafta daha hızlı hareket etmemiz gerekiyor." diyen Okan Buruk, "Kampa yetiştirmeye çalışıyoruz. En kısa zamanda kadromuzu tamamlayıp yolumuza bakmak istiyoruz. Eksik mevkilerle ilgili çalışmalar yapıyoruz. Sergio Oliviera geldi, orta sahaya bir oyuncu daha alacağız. Belki ileriye de alacağımız oyuncular var. Görüşmeler sürüyor. Transferler yapılacak, kadromuz güçlü hale gelecek. Birçok mevkiide eksiğimiz var, çalışma yapıyoruz." dedi.
Transfer yapmanın kolay olamadığını söyleyen Buruk, "Adam almak için adam almak istemiyoruz. En iyi oyuncuları getirmeye çalışıyoruz. O da zaman alıyor. Herkes iyi niyetli çalışıyor. diye konuştu.

Başarılı teknik adam, "Üzerimizdeki forma ağırlığı ile her maça kazanmak için çıkıyoruz. Yeni gelen oyuncular da bize katılıyorlar. İnşallah yapacağımız transferler ile kadromuzu güçlendireceğiz." şeklinde konuştu.

"%100 hazır değiliz." diyen Buruk, "Eksik oyuncularımız var. Tabii ki ölçü değil ama Galatasaray formasının ağırlığı ile her maça kazanmak için çıkıyoruz. Transferlerimiz olacak. Galatasaray'ı hak ettiği yere getireceğiz. Kimsenin kuşkusu olmasın." dedi.

NTV Spor

Endişeli gördüm açıkçası demeç verirken o da farkında işlerin iyi gitmediğinin ama ne yapsın adam yangın yerine mi çevirsin

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocaya yükleniliyordu zamanında Fatih hocanında başını yediler zamanında kampa yetişen oyuncular olsa Fatih hoca ve devamında Okan hocayla lige ambargo koyardık ama maalesef en fazla transfer ihtiyacı olan takımız ve oyuncu alamıyoruz lig başlayacak bu takım ligi 13. bitirdi yeni yönetim geldi hoca değişti bu nedir ya

bunların alacağı 2 ortasaha ve stoper bizi kurtarmaz en fazla ligin ilk yarısını bitirirsin o yüzden yönetimi sıkıştır açıklama yap transferle ilgili,kötü gidişte yerler seni kaybedeceğin bişey yok..

Sağbek-stoper-solbek-6numara-6numara-10 numara-solaçık-forvet

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

1 ortasaha tek mi alınacak demiş yoksa ben mi yanlış okudum?

Sen hoca olarak sadece 1 ortasaha 'yi yeterli görüyorsan seninde Ömer ve Aytaç 'tan farkın yok takıma katkı konusunda

Ha sen istedin ve almıyorlarsa hala o koltukta niye oturuyorsun?

Klasik Anadolu takımı hocası yönetim ne derse evet deyip yönetim güzellemeleri yapıyor

O da haklı antrenörlük kariyerine küme düşme hattında başladı küme düşme hattında bıraktı.
Bilgisi bu kadar

Sağ bek,hücum kanat,2 orta saha, Muhammed ile idare ederiz diyordum mümkün görünmüyor 1 de forvet.kalitesi tartışılmaz cv lerinde büyük liglerde oynamış futbolcular olması gerekiyor.

Üst Alt