Okan Buruk: "Galatasaray için ayağımı verdim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Okan Buruk: "Galatasaray için ayağımı verdim"

Bak kardeşim, bak güzel kardeşim, daha önce defalarca yazdık Okan'ın başlığında zamanında Emre'yle birleşip neler yaptıklarını, tarihimizin en efsane başkanının laflarıyla da destekledik, Galatasaray'ın şampiyonluğunu Inter'e bedavaya gitmek için hiç ettiğini söyledik. Bu ara ilgi için Terim'e mi sardın ne yaptın bilmiyorum ama Terim onca günahına rağmen Galatasaray'a bu iki kansızın verdiği zararın gramını vermemiştir. Çok sinirine dokunuyorsan da bir daha benden alıntı filan yapma. Çünkü ben aptal saptal like mesajlarına doğru cevabı vermekten başka bir şey yapmamaya devam edeceğim.
aga sinirime falan dokunmuyo da terim gitmesin diye size göre herkes hain herkes kötü bi terim süper td
terim gitti oluyor bunlar kaçtı.
neyse terimin ölü oyunlarını izlerken keyif alıyorsanız kalmasında ısrarcı olmanız normal

aga sinirime falan dokunmuyo da terim gitmesin diye size göre herkes hain herkes kötü bi terim süper td
terim gitti oluyor bunlar kaçtı.
neyse terimin ölü oyunlarını izlerken keyif alıyorsanız kalmasında ısrarcı olmanız normal

Yav kardeşim Terim'i övmüyoruz, söylüyoruz bin tane kötü yönünü. Okan da Terim'den sonra teknik olarak doğru isim olabilir Galatasaray adına ama bu hain olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Terim sene başında gitmiş, Okan şampiyonluk maçını kafada bitirmiş. Terim keşke yarın başkan veya sportif direktör filan olsa da yerine daha iyi teknik direktör geçse. Ama hem teknik direktör, hem de yönetim kadrosunda Terim gibi lider karakterli bir adam olmadığında bu futbol çamurunda ne hale düştüğümüz de tarihin tozlu sayfalarında. Misal Okan şu yönetim kadrosunun içine düşse bugünkü halimiz Terim'i de mumla aratacak bir durumda olurdu diye düşünüyorum.

ayağımı verdim diye ağlayacağına, şu formayı giymeyi nasip ettiği için Galatasaray camiasına tekrar teşekkür et.

intere para için gittin, döndüğünde ise bjk imza attın ?

aug-2000-okan-buruk-of-galatasaray-in-action-during-the-preseason-picture-id1032044
Çok fevrisin az yumuşa

Üst Alt