Okan Buruk: "Galatasaray Kulübü, camiası ve hocasından özür diliyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Okan Buruk: "Galatasaray Kulübü, camiası ve hocasından özür diliyorum"

Ayjb3p.jpg

Bizimkisi cok olmus ya

Haha dangalak ilk once bakti Tudor gidecek ben laf yaparsam belki Gs taraftari benden hoslanacak belki kulubun hocasi olurum diye umutlanmisdi. Bakti sosyal medyalara, medyada felan hic biryerden destek almadi bu aciklamayla bakti herkesin gozunden dusuyor ozur dileyim demisdir ve ozur diledi. Aklima gelen ilk oydu - yok oyle bisey Okan firsatci seni, yanlis ata basdin parani valla benim gozumde bir hicsin bundan sonra.

PLK-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İşte Okan Buruk’un açıklamalarından önemli satır başları:

"Tudor benden özür diledi"
“Tudor benimle maç içersinde çok konuştu, sürekli müdahale etti. Daha önce bir teknik direktörün böyle davrandığına şahit olmadım. En sonunda Tudor’u buradan alın demek durumunda kaldım. Maç bitiminde de benden özür diledi, ben de maçta farklı davrandın, neden şimdi farklı yaklaşıyorsun diye kızdım. Sonradan her hocaya bu şekilde davrandığını öğrendim. Mesela Abdullah Hoca’ya da bu şekilde davranmış”

Tudor’dan değil, Galatasaray camiasından özür diledim
“Ben şahsi olarak Tudor’dan özür dilemedim. Haber bu şekilde servis edilmiş. Orası Galatasaray Kulübü, büyük bir camia. Bu nedenle kulüpten ve teknik direktörlük makamından özür diledim”

ezik herif

Valla özür dilemese daha iyi olurdu Fatih Terimdeki potansiyel var kendisinde ama geri vites yapması hoş olmadı tudora az bile söyledi..Sezon bittiğinde çok küfür edeceğiz okanın yerine tudora..

"en güzel günlerimin üç melun adamı var
biri sensin, biri o, biri ötekisi
kanlı bıçaklı düşmanımdır ikisi

sana gelince...
ne ben sezar'ım, ne de sen brütüs'sün
ne ben sana kızarım,
ne de zatın zahmet edip bana küssün
artık seninle biz,
düşman bile değiliz."

Üst Alt