Okan Buruk Hakkında Görüşler ve Beklentiler - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Okan Buruk Hakkında Görüşler ve Beklentiler

nerde izledim hatirlamiyorum,
ancelottu gibi(macin 2.yarisinin 50~60 arasi takim takim komple rakibe sok baski,pres,tempo,,) , zidane gibi(ayni taktigi 40~45 arasi,,)
< - > *okan hoca ilkinin benzerini yapiyormus.

*guaye 'yi istedigi soyleniyor,bugun eklenen linklerde. < nacizane gozlemimde *bu oyuncunun alameti farikasi zeki ve yerinde yaptigi *pres ve *interceptions olayi. zaten bu yonde hafizam yanitlmiyorsa aston villa doneminde epl de en iyilerden ve de tepelerde idi~dolayisiyla ertesi sezon keoman kendisini everton'a aldi bu kaliteli ozelliklerinin cok one cikmasindan dolayi...

yas ve maas dan bagimsiz ,ornk profil oyuncu belirtmek istedim. cikan isimler arasindan.
bu tarz *tipoloji ,yas konusundan maas bagimsiz *elini cok ama cok kolaylastirir okan hocanin... seviye atlama gibi orta saha ~ ligin uzeri bir profil.

okan hoca ozelinde on gorus yorumumu ise , *dun sevgili @Melih Sönmez 'in soru_bazli mesajina yonelik
*yanit vermistim nacizane... <-> forumumuzdaki #okan buruk resmi basligina.

nerde izledim hatirlamiyorum,
ancelottu gibi(macin 2.yarisinin 50~60 arasi takim takim komple rakibe sok baski,pres,tempo,,) , zidane gibi(ayni taktigi 40~45 arasi,,)
< - > *okan hoca ilkinin benzerini yapiyormus.

*guaye 'yi istedigi soyleniyor,bugun eklenen linklerde. < nacizane gozlemimde *bu oyuncunun alameti farikasi zeki ve yerinde yaptigi *pres ve *interceptions olayi. zaten bu yonde hafizam yanitlmiyorsa aston villa doneminde epl de en iyilerden ve de tepelerde idi~dolayisiyla ertesi sezon keoman kendisini everton'a aldi bu kaliteli ozelliklerinin cok one cikmasindan dolayi...

yas ve maas dan bagimsiz ,ornk profil oyuncu belirtmek istedim. cikan isimler arasindan.
bu tarz *tipoloji elini cok ama cok kolaylastirir okan hocanin... seviye atlama gibi orta saha ~ ligin uzeri bir profil.

okan hoca ozelinde on gorus yorumumu ise , *dun sevgili @Melih Sönmez 'in soru_bazli mesajina yonelik
*yanit vermistim nacizane... <-> forumumuzdaki #okan buruk resmi basligina.
Sports Digital kanalında geçti bu konuşma üstad.

Üst Alt