GSC Anket - Okan Buruk mu Nuri Şahin mi? - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Okan Buruk mu Nuri Şahin mi?

Okan Buruk mu Nuri Şahin mi?

• Okan Buruk

• Nuri Şahin

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Nuri aralık gibi Antalya’dan kovulur diyordum ama net bir şekilde söyleyeyim Okan’ı forumun %80i istemiyordu, konuda kim ne dedi bilmem. İsteyen 3-5 kişiydik fazla değil.

İç saha oyununu da bence hala çözemedi, dikine deplasman ya da top rakipte oyununda iyiyiz ama orta vadede topa basmayı da öğrenmeli takım. Kısacası gelişime açık yönleri var bolca Okan’ın da.

Btw Nuri için haksız rekabet bir anket, 15 sene sonra Nuri ne durumda olacak o da bir etmen zira.
10-15 seneye kalmadan ne olup olamayacağı belli olur. Çok iyi noktalara ulaşacağını tahmin ve temenni etmekteyim...

Okan Hocadan 15 yaş genç olsa da alışılmıştan çok çok erken başladığını hesaba katmak lazım...Umarım Okan Hocanın Akhisar-Rize-BŞ maceralarının benzerlerini sergiler...

Futbolcuyken ne oynadığını ve niye o denli itibar gördüğünü anlayamadığımı yeri geldikçe ifade etmişimdir (Beraber mesaide bulunduğu hemen herkesin öve öve bitiremediği karakterinin etkisi olsa gerek?)...Antalyaspor bu sezon çok ciddi şanssızlıklar yaşamasa, ratingi daha yüksek olurdu ayrıca...

Ben birşey dememişimdir umarım.
Demişsem de Nuri demişimdir.
Ancak Okan hocam çok şaşırttı beni, razıyım kendisinden.

Üst Alt