Video Haber - Okan Buruk, Spor Gecesi Digital Yayınında Konuştu! - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video Haber Okan Buruk, Spor Gecesi Digital Yayınında Konuştu!

ben de tersini anladım hoca 4231 için daha ortasaha daha çalışkan bir 10 numara istiyor zanioloyu da rahat kullanmak için

ama aynı zamanda icardi ile gerektiğinde 10 numarasız 4 4 2 oynayabileceği bir de forvet istiyor
Hoca 10 numaraya Griezmann gibi bir oyuncu istiyor önde pres yapabilen gerektiğinde oyunu hızlandırıp iyi yönlendirecek gerektiğinde 2.i forvet gibi oynayabilecek biri.

İlk sezon iş gördüler de sonrası için Oliveira ve Mertens birer kallavi kazığa dönüştüler gibi...Hocanın 4-2-3-1 den vazgeçmeyeceği çok belli zaten ve o yüzden Paredes transferini hararetle istemekteyim...
2 sene öncesine kadar parades gerçekten iyi durumdaydı şu an ne durumda bilmiyorum lakin iyi oyuncuda olsa bizim aradığımız ortasahami ? Bana göre agresif ama ağır bir oyuncu parades onun yerine topla çıkış yapabilen daha delici tempolu 8 lazım bana göre

Okan hoca bana göre takimi son fener macindaki gibi oynatmak istiyor

Bu yüzden torreira’nin yanina ayni tarz bir adam ariyor,o macta berkan oynamisti ve ismi gecen isimler arasinda paredes bu pozisyon icin ideal bir oyuncu

Zaniolo sagda,solda kerem,forvet icardi ve onun arkasinda ceza sahasi icinde etkili ayni zaman da orta saha özelikleri olan bir oyuncu

2 sene öncesine kadar parades gerçekten iyi durumdaydı şu an ne durumda bilmiyorum lakin iyi oyuncuda olsa bizim aradığımız ortasahami ? Bana göre agresif ama ağır bir oyuncu parades onun yerine topla çıkış yapabilen daha delici tempolu 8 lazım bana göre
Hoca Torreira' yı aslında nasıl kullanmak istediğini çok net ifade etti geçenlerde. Sanırım kaçırmışsın...

Ne hoca almışız be. Adamın tüm yorumları öyle dikkatli ve özenli cümleler kurarak gerçekleşti ki. Evet Okan hoca GS'nin hocası. Bugün çok gurur duydum böyle bir takıma ve bu takımdan çıkmış hocaya sahip olduğumuz için...

O ayrı konu, yerli-yabancı filan...Ben öndeki 6. oyuncuyu soruyorum. Mertens?, Oliveira?, yeni 10/8.5/9.5?, 4-4-2?, vs vs?..

Rashica ya da yerine gelecek isme bağlı.

Paredes (Orta Saha)
Torreira (Orta Saha)
Zaniolo (2. Forvet/ Forvet Arkası)
Kerem (Sol Kanat)
Icardi (Santrafor)

Barış'tan daha iyisi gelmezse 3. Türk Barış olur.

Kerem-Abdul yeri zaten garanti.

Belli ki

Muslera-Kazımcan-Barış bu üçlüden 2'si dönüşümlü oynayacak. Bir de yerli kaleci takviyesi planlanıyor ondan Muslera yerine sırıtmayacak.

Sol beke çok ciddi bir isim gelirse Barış daha çok 11 olur, Muslera kesilir, Rashica da bu sene rotasyon olur.

Sağ kanada tartışmasız biri alınırsa, Barış daha çok kesilir, Kazımcan daha çok forma giyer, Muslera da pozisyonunu daha çok korur.

Zaniolo satılırsa oraya ciddi takviye gerekir.

Rashica ya da yerine gelecek isme bağlı.

Paredes (Orta Saha)
Torreira (Orta Saha)
Zaniolo (2. Forvet/ Forvet Arkası)
Kerem (Sol Kanat)
Icardi (Santrafor)

Barış'tan daha iyisi gelmezse 3. Türk Barış olur.

Kerem-Abdul yeri zaten garanti.

Belli ki

Muslera-Kazımcan-Barış bu üçlüden 2'si dönüşümlü oynayacak. Bir de yerli kaleci takviyesi planlanıyor ondan Muslera yerine sırıtmayacak.

Sol beke çok ciddi bir isim gelirse Barış daha çok 11 olur, Muslera kesilir, Rashica da bu sene rotasyon olur.

Sağ kanada tartışmasız biri alınırsa, Barış daha çok kesilir, Kazımcan daha çok forma giyer, Muslera da pozisyonunu daha çok korur.

Zaniolo satılırsa oraya ciddi takviye gerekir.
Bu dörtlü topu önde zor tutar. Kontra oynamamız gerekecek çok az sayıda maç olacaktır zaten. Okan Hocanın böyle bir kurgu düşündüğünü hiç zannetmiyorum...

Üst Alt