Okan Buruk | ARŞİV - Sayfa 127 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hasar tespiti ve gerekli oyuncu profilleri konusunda başarılı olduğunu söyleyebiliriz transferler için.

Hazırlık maçlarında sürekli şans bulan Ömer Bayram ve Oğulcan Çağlayan ikilisi bugün yedekte dahi yoktu, hatta biri hiç götürülmedi. Yapacağım eleştiri şunlar ve Aytaç gibi yetersiz oyuncuları sezon öncesi çok oynatması. Hazırlık dönemi bunlara verilen süreler başka gençlere verilebilirdi.

2.yarı eldeki yedeklere göre yapabileceği hamleleri yaptı. Yedekte oyuna girmeyen 2 tecrübeliden biri kaleci, diğeri stoperdi. Gençler dışında kim varsa oynattı. Eli takviyelerden sonra iyice rahatlayacaktır. Şu bir kaç maçı daha hamle şansı olarak böyle ıkına ıkına izleriz ama sonrasında inşallah rahat olacağız.

Özelikle yardimcilari ile sürekli iletisim halinde olmasi cok dogru bir hareket

Taraftar destegini de gelecek hafta arkasina aldigi an ortaya mükemmel bir takim cikacak

Bay Buruk iyi başladı hocayı kutluyorum!

60'da oyuncu sokmasını filan klişe buldum ama değişiklikler doğruydu. Ben olsam bende ilk Berkan'ı alırdım. Aynı şekilde Gomis'i de sokardım ama daha erken tabi. Denge de giden maçta formasyonu da çok kurcalamamasını başarılı bir taktiksel görüş olarak yorumluyorum!
Son düzlüğe girmeden özellikle garanti gibi görünen deplasman puanlarını çok fazla riske atmamak lazım ama buranın Galatasaray olduğunu unutmadan kazanmak adına hamleler yapılmalıdır.

Bugün gol gelmese Gomis'i 10 dakika daha erken alsaydı derdik en fazla. Malzemeye göre yapabilecekleri sınırlıydı.

Nuri 3 tane hücumcu alınca değiştirmek zorunda kaldı diyebiliriz. Taylan'a falan hiç kalmayacağız inşallah bir kaç maç sonra.

Emre Akbaba ve Yunus zaten bizim oyuncularımızdı, onları saymazsak yeni transferlerden sadece 3'ü sahadaydı ve ligin 4 büyükler dışında olan 2-3 dişli takımından deplasmanda 3 puanı koparmamız çok iyi başlangıç oldu.

Yrni transferler takıma adapte oldup, takım oturdukça gerisini düşünemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt