Okan Buruk: "Tudor 2. sınıf bir teknik direktör"


DQoM6doXkAAoc2R.jpg


Okan Buruk: "Hakem bu oyunu nasıl bozabilirim diye düşündü ve kırmızı kart gördü oyuncumuz. Yabancı hakemler gelsin dediğimde kızıyorlar hakemler bana, ama böyle yönetimler olacaksa yabancı hakem gelsin. Bu pozisyon İngiltere'de olsa Yasin'e ceza bile verirler, kendini attı diye."

Okan Buruk: "Ben bir insan olsam, insan olmak önemli. İnsan yerine konulmak önemli. Türkiye'deki tüm takımları eşit seviyeye getirmeleri gerekiyor. Bugünkü adaletsizlikten dolayı çok üzgünüm."

Okan Buruk: "Bu kadar vasıfsız bir insan Galatasaray kulübesinde duruyorsa ben bundan utanç duyuyorum. Tudor, maç başından itibaren devamlı dönüp bana konuştu. Çok üzüldüm buna. Senin benimle ne işin var! Kendi işine baksana!"

Okan Buruk: "Adil bir ortamda yarışmıyoruz. hem maddi anlamda. En düzgün kulüplerinden biri biziz. Devamlı ezmeye çalışıyorlar. Böyle hakemlerin olduğu ortamda bulunduğum için utanıyorum. Futbolda çalışmak istemiyorum bazen."

Okan Buruk: Bir emek var bu emeğin karşılığını böyle olaylar sonucunda alamadığınızda bu üzücü oluyor. Baktığınız zaman 3 hafta sonra Ümit Öztürk yine maç yönetecek."
 
Tek söylediği doğru başlıkta yazan, kalan açıklamalar fiyasko ve yakışmamış hiç


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
Alıştınız yıllarca yabancı hocaları ilk tökezlemede gönderip, bizim çocuklar ayağına kulübe kapak atmaya.

Terim bundan farksız mıydı yıllarca? Aynısını bugün yapsa ağzını bile açamazsın. Derdiniz kulübü çiftlik yapma rantınızın kesilmesi ve yabancı düşmanlığı.
 
Kendisi ELİT KATEGORİ de olduğu için Tudora laf etmesi normal(!).

Bu arada Tudor 2. sınıfsa. Okan 10. sınıftır. Tudorun o karabükteki rezil kadroyla oynattığı oyun. Akhisarın oynadığı oyunu 5 e katlar. Ki hoca olarakta Tudor her türlü Okandan iyidir.
 
Üst Alt