Okan Buruk'a Cevap Vermek İçin Neyi Bekliyorsun Ey Yönetim?!


Tudor tamamen yapayalnız bir adam. Yeirne hoca getirmedi diye düşündüğümüz yönetim bile gerçekten sahip çıkıyor mu emin değiliz. Maçın üzerinden günler geçti hala Galatasaray Teknik Direktör'üne saygısızlık, hadsizlik eden birine cevap vermedi.

Tudor'un yerinde olmak istemezdim gerçekten:

Yönetim içinde kendisine karşı olanlar var
Taraftar içinde önemli bir kesim İmparator Terim şovu yapmak için takım gol yese diye pusu da bekliyor
Medya bulduk yabancı bir hocayı linç edelim teyakkuzunda
Eski Galatasaraylılar yerine biz gelemedik diye saygısızlığı ele almışlar
Hakemler saha içinde takımını tokatlıyor, kendisi dışında itiraz eden kimse yok

Ama buna rağmen öyle ya da böyle lider. En çok gol atan ve en iyi averajlı takım.

Yönetim de sayısız ayıbına bunu da ekledi. Hocasını yine başkalarının önüne attı.
 
Sivas maçı daha önemli değil mi renkdaş , hele bir maç geçsin turu atlayalım.

Sivas deyip geçmeyin , futbol mabedidir.
 
Taraftarlar ile ilgili bölüm disinda katiliyorum.
Taraftarin tepkisi tamamen kendi sacmaliklari yüzünden.
 
Son düzenleme:
Adamın teknik-taktik yetersizliğini hep söylüyorum ama bu kadar üstüne gidilip onu aşağılayan zihniyetler için hocanın tarafındayım,Pis kokuşmuş yerli kadrodan bize umut verecek bir kadro kurdu adam,şuanda zor maçlarda direnç koyamıyor stratejimiz bunuda çözebileceğine inanıyorum Terim çok büyük bir isim ama o gelecek diye yenilmemizi bekleyenlerden asla olmadım,Terim günlük başarı ve psikolojik üstünlük getirir ama geleceği Tudorla kurabilir Galatasaray hatalarından dersler çıkarabilen bir adam olduğunu düşünüyorum.
 
rezil bir yönetim. rakip kulübün hocası GS hocasına etmediği hakareti bırakmıyor, bırakın büyük tepkiyi resmi siteden bir açıklama bile yok.

bütün fb li ve bjk liler dursunu övüyor. iyi niyetli diyorlar çünkü diyecek başka bir şey bulamıyorlar. ne kadar aciz olduklarını buradan bile anlayabiliriz.

tudorun arkasında duralım arkadaşlar, tudor hatalar yaptı kabul ama en azından savaşıyor.
 
[FONT=pt_sansitalic]Trabzonspor uzun toplar, devamlı ikinci toplar için mücadele eden, top oynamaktan ziyade böyle bir futbol oynamaya çalışan takım bulduk karşımızda. Bence artık böyle futbol kalmadı.Bu açıklamayı Tudor efendi yapmadı mı?Sahada rezil futbol rezil değişiklik ve çıkardığı rezil diziliş ve 11 e bakmadan rakibinin emeğini hiçe sayan kim di?Tudor'u savunucam diye iyice saçmaladınız.Yok elindeki kitap müthiş o yüzden kalmalı diyen bile gördük.Basın toplantısında herkese sallıyordu.Yine çıksın savunsun kendini.[/FONT]
 
Üst Alt