Okan Buruk'tan Abdullah Avcı'ya Teşekkür | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Okan Buruk'tan Abdullah Avcı'ya Teşekkür

1595193999576.png

Başakşehir ile şampiyonluğa ulaşan teknik direktör Okan Buruk şunları söyledi:

"Bu şampiyonluğun karşılığı yok, çok uzun bir yol aldık. Birçok kişinin emeği var, futbolcular, başkan, yönetim, kulüp çalışanları... Ama en değerlisi ailelerimiz, hep bizim yanımızda oldu. Bir teşekkürü de Abdullah Avcı'ya etmek gerekiyor, bu takım üstünde çok büyük bir emeği var. Uzun süre burada olup sezon başında aramızdan ayrılan futbolcular Emre Belözoğlu, Napoleoni, Mossoro... Hepsinin emeği var.

Pandemi sonrasında iyi döndük, iyi de çalıştık, profesyonelce yaşadık. Avrupa kupaların ile beraber yürümek ayrı bir motivasyon ve zorluk. Çok iyi hazırlandık ve verdiğimiz emeğin karşılığını aldık. Şampiyonlar Ligi'ne katıldığımız için çok mutluyuz. Avrupa'da Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz, umarım Kopenhag'ı eleriz ve Manchester United ile Şampiyonlar Ligi provası yaparız."

bjkli olması filan şehir efsanesı biri kıçından bir laf uyduruyor herkeste inanıyor

o fenerdeki yer cücesi gibi karaktersiz degil enazından herif fenere gittiginden beri kendini kabul ettirmek icin demedigi kalmadı bize

bjkli olması filan şehir efsanesı biri kıçından bir laf uyduruyor herkeste inanıyor

o fenerdeki yer cücesi gibi karaktersiz degil enazından herif fenere gittiginden beri kendini kabul ettirmek icin demedigi kalmadı bize
Bjkli olabilir ama sonucta orda da oynadi belki orayi daha cok benimsemistir .Gokhan zani bizi benimsedigi gibi Bjkde oynamayip sadece bizde oynasaydi su Basak sampiyinlugundan gurur duyardim

Bu arada yazayım diyordum unuttum

okanı sevmem ama en azından emeğin hakkını vermiş

bizim hocamız gün gün eritip tüketse de kurduğu takım sayesinde şampiyonluklar kazandığı bir önceki hocayı sırıtarak deplasmanda bizden önce kazanmıyor diye eleştirmişti

kendi deplasman karnesini daha beter ama önüne koyacak yürekli gazeteci yok

Üst Alt