# Okan Derici


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Okan DericiBen bu çocuğun adını bir kere amcamdan duymuştum.

Bursaspor ilgileniyordu.

Söylendiğine göre iyi bir kumaşı varmış.
 
Cevap: # Okan Derici:asd: Bu oyuncuyu 1 Ay önce konuşmuşduk. Forumda kimin arkadaşı uçakta konuşmuşdu. Galatasaray'a gidiyorum falan demişdi.
 
Cevap: # Okan Dericiokandericipersonel.png


okandericiteknikselzell.png
Böyle bir şeyler buldum. :eek::eek:
 
Cevap: # Okan DericiSoru: U15 Milli Takimimiz´a cagirildiktan sonra bir dönem Almanya U16 Milli Takimi´nda forma giydin. Sonra U17 Milli Takimi´miz ile yeniden Ayyildiz´li formayi giymeye basladin. Anlatirmisin bu süreci? Almanlar yeniden Türkiye´yi secmeni nasil karsiladi?Okan: Pek iyi karsilamadilar. Almanya formasini 2 kez giydim fakat Milli duygularim cok fazla oldugu icin formayi benimseyemedim. Ve o yüzden vatanima hizmet etmeye karar verdim.:tiphat:
 
Cevap: # Okan Derici[video=youtube;B3YSzzda1ho]https://www.youtube.com/watch?v=B3YSzzda1ho[/video]Buradam belki fikir sahibi olunabilir. Bende şimdi izlemeye başladım. 18 numaralı futbolcu.. ;)6:32'de top ayağına geliyor ama.. :p
 
Cevap: # Okan DericiBöyle adamları almamıza çok seviniyorum. Sarp gibi Batdal gibi adamlar geleceğine bu tip adamlar gelsin. Hepsi Barış gibi çıkacak değil sonuçta. Samed Yeşil'i de alsak keşke onun için de iyi diyorlar. Yıllar boyunca Türk forvetlerimizle başarıya koştuk son dönemde ise uzaklaşıyoruz bu kimlikten.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt