# Okan Derici - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Okan Derici

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Okan Derici

Böyle adamları almamıza çok seviniyorum. Sarp gibi Batdal gibi adamlar geleceğine bu tip adamlar gelsin. Hepsi Barış gibi çıkacak değil sonuçta. Samed Yeşil'i de alsak keşke onun için de iyi diyorlar. Yıllar boyunca Türk forvetlerimizle başarıya koştuk son dönemde ise uzaklaşıyoruz bu kimlikten.

Bence Samed Yeşil'den önce, Levent Ayçiçek'i hemen kapmak lazım.

Fatih Demireli

Okan cok yönlü, gol yollarinda tehlikeli ve cok teknik bir oyuncu.Fizik acisindan soru isaretleri vardi ama baya gelisme gösterdi. Yinede Süper Lig'inde oynamasi icin biraz daha calismasi gerekiyor.Almanya'yi secmisti en basta ama daha önce de yazmistim; Erdal Keser'in dönüsü TFF'nin isine cok yaradi. Tercihi Türkiye...Cenk Tosun kıyasını yapmamak lazım. Cenk Antep'e gitmeden A takım havasını solmuştu Frankfurt'ta, Okan altyapı sınıfında tamamiyle.Forvet arkası, forvet, hatta kanat. Hızlı, Teknik, yetenekli bi velet

222832_181288218590576_100001281962062_509335_7829520_n.jpg

Nihayet. Fatih Terim'den bekliyordum böyle bi hamle ve hala daha bekliyorum, devamı gelir umarım. Elinde bu kadar büyük bir yerli database'i olan bir hoca, hatta Milli Takım'daki görevi gereği bu oyuncuların bir çoğunu da izlemiş bir hoca Almanya'dan, Hollanda'dan olsun Bank Asya'dan olsun böyle genç, gelecek vaad eden oyuncuları takıma kazandırmalıdır. Beşiktaş gurbetçiler konusunda bu sene iyi bir yatırım yaptı, biz de bu transferin devamını getirmeliyiz. Doğruyu söylemek gerekirse Okan'ı daha önce hiç izlemedim ama böyle transferler beni heyecanlandırıyor, risksiz transferler bunlar. Umarım Türkiye'nin yediği gençlerden bir tanesi olmaz, burada gelişimine devam eder.

@*************** Love Football

Almanya'da yaşayan bazı scoutların görüşlerine göre Okan Derici, Cenk Tosun'dan daha iyiymiş.Peşinde büyük takımların scoutları varmış.

Transfer gerçekleşmişse hayırlı olsun , genç transferler her zaman daha ilgimi çekmiştir başka bir gözle izliyor insan. Sanki sahaya çıkan o genç kendi kardeşimmiş gibi izlerim.

Alın kardeşim böyle oyuncuları, pahallı yıldızlar stadı doldurur, kaliteli bu tip genç yetenekler takımı zengin eder.

kesinmiymiş acaba. Bursa, Kayser, Antep gibi takımlar gurbetçileri toplamada bizden daha iyiler. umarım kaptırmayız.

Yerli futbolcularda her zaman gurbetçilere yöneleceksin.. Adamlarin aldiklari egitim, Türkiye'de verilen egitimden çok çok daha iyi.. Her zaman kendilerini gelisitirebiliyorlar.. Bizde futbolcular A takima çikinca ögrenmeye basliyor kademeye girmeyi, pozisyon almayi.. Tabii arada Baris gibileri de çikiyor tabii de istisnalar kaideyi bozmaz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt