okan koç - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Valla Beşiktaşlı olup az saçmalayan bir Ali Ece bir bu vardı bu da delirmiş. Karşısında da Evrenle Uğur var yani Turgay ve Emre gibilerle muhattap olsa napardı kimbilir.
Objektif bakalım ;

Kanallarda bir tane fanatik Galatasaraylı yorumcu gösterin sana bana herkese söylüyorum kimi gösterecen

Hıncal mı?
Gökmen mi?
Uģur mu?
Evren mi?
Aspor moderatörü mü?
Kaleci aykut mu?

Kerem inan'ı fanatik diye kovdular turgay ve emre bol'un yanında en efendi adam kalır.
Birde besiktaslı ve fenerli cakallara bakalım ;

Emre bol - azılı Galatasaray düsmanı
Turgay demir - söylemeye gerek yok
Ilker yagcıoglu - fanatik fenerli
Sinan engin - tinerci panda
Abdulkerim - fener holiganı
Aspor'da cıkan fenerli ve besiktaslı yaslı tayfa -
Selim soydan

Hakikaten genele vurursak Galatasaray kültür simgesi efendi adamlar
Bunlarda sokak cingenesi.

Objektif bakalım ;

Kanallarda bir tane fanatik Galatasaraylı yorumcu gösterin sana bana herkese söylüyorum kimi gösterecen

Hıncal mı?
Gökmen mi?
Uģur mu?
Evren mi?
Aspor moderatörü mü?
Kaleci aykut mu?

Kerem inan'ı fanatik diye kovdular turgay ve emre bol'un yanında en efendi adam kalır.
Birde besiktaslı ve fenerli cakallara bakalım ;

Emre bol - azılı Galatasaray düsmanı
Turgay demir - söylemeye gerek yok
Ilker yagcıoglu - fanatik fenerli
Sinan engin - tinerci panda
Abdulkerim - fener holiganı
Aspor'da cıkan fenerli ve besiktaslı yaslı tayfa -
Selim soydan

Hakikaten genele vurursak Galatasaray kültür simgesi efendi adamlar
Bunlarda sokak cingenesi.

hepsi geberebilir

Kariyerinde 10 mu ne maça çıkmış beşiktaşla ama nasıl oluyosa fanatik beşiktaşlı eski futbolcu :D futbolun f sinden anlmayan adamlar nasıl futbolcu oluyor ve bu lavukları tv ye çıkarıp konuşuyolar bide.utanmaz herif dün akşamki maçtan önce senaryo yazılmış tiyatro izletilmiş herkese öyle diyo.lan bok herif gol attın hakem mi iptal etti penaltını mı vermedi ofsayttan gol attık da geçerli mi saydı hırboya bak.ince ince doğramış dün hakem beşiktaşı vay anam vay.Şu ülkeye bi IQ testi yapmak lazım valla. bu kadar vasıfsız ve cahil insanlar yoktur heralde dünyanın hiç bi ülkesinde.

Edit: O değil de ne koyduk be Okan.Ağla şimdi kenarda.

alıyordukdan da öte bjkdan kaçtı floryaya geldi galatasaray formasını giyerek sırıta sırıta poz verdi imza attı.
bjk nasıl yaptı bilmiyorum ama işi bozunca baya bi yalvardı sağa sola olmayınca ağlaya ağlaya geri döndü.
büyük bjklıdır o yuzden kendısı hatta en sağlamları budur işte.
yannız bjkya gidene kadar çok çok büyük potansiyel sahibiydi orası ayrı mevzu.

edit

Sabah kalktığımızda yine playoff oynanacak deseler tepkiniz nolur du?

Gesendet von meinem VOG-L29 mit Tapatalk
Bu saatten sonra mı?

Okadarda olmaz herhalde ama oldu diyelim....

Bir güzel küfür Edip mübarek ramazan ayında günaha girerdim.

Sonrada sakinleştirici aldıktan sonra.... aslında bu ülkede normal olan bir durum gerçekleşti diyerek işime bakardım

Aslında bunun gibi, Turgay Demir gibi, Rıdvan Dilmen gibi amigolara ihtiyaç var. Bunlar takımlarının hatalarını göstermiyorlar, nedeni hep dış faktörlerde arıyorlar. Biz de bu sayede kamuoyu oluşturuyoruz. Önceden çok kızardım bunlara ama bunların kendi takımlarına yarardan çok zararı var. Bu adamları kendi taraftarları da sevmiyor. Bundan iyisi Şam'da kayısı ;D

Üst Alt