okan koç | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beyler dünden beri bariz herkes TV kanallarında kuduruyor. Hiç üşenmeden oturup hepsini izledim. En eğlencelisi Panda sinan oldu derken Okan Koç konuşmasını izledim.

Sizlerinde bu taraflı ama objektif kardeşimiz hakkında yorumlarınızı merak ettim.

12:20 ve 16:00 arasında konuşuyor

Nereye açacağımı bilemedim konuyu gerekli yere kaydırıverirsiniz modlar kusura bakmayın

Gesendet von meinem VOG-L29 mit Tapatalk

bir haftadir besiktas oyle guclu besiktas boyle guclu gaassarayi yenecek eksigi var top oynamiyor. o kadar güclü ki vuu dikkat etsinler sampiyon besiktas olabilir.
Bir haftadir tum konusmasi buydu iclerine öyle böyle şeyler girmedi

Açıp açıp izliyorum çok zevkli birde panda sinana bakmanızı tavsiye ederim o dahada komim

Gesendet von meinem VOG-L29 mit Tapatalk

Bu herif böyle değildi, ümitlenince koyduk ya ağır oldu :asd:
Hatta sen objektif bizden yana demistin bi ara. Bende aynı sekilde severdim ikinci takımım Gs seklinde yorumlar yapıyordu. Taraftar baskısı adama neler yaptırıyor. Objektif gözüken bütün hepsi delirdi dün. O panda'nın hali neydi öyle ;D

Galatasaray hakeme düdük astırmak istediğinde bunlar karşı cıkmıstı. Hakemlerimiz iyidir hakemlerimiz hata yapabilir. Ne oldu aģızınız bir anda lağım oldu : asd :

Hatta sen objektif bizden yana demistin bi ara. Bende aynı sekilde severdim ikinci takımım Gs seklinde yorumlar yapıyordu. Taraftar baskısı adama neler yaptırıyor. Objektif gözüken bütün hepsi delirdi dün. O panda'nın hali neydi öyle ;D

Galatasaray hakeme düdük astırmak istediğinde bunlar karşı cıkmıstı. Hakemlerimiz iyidir hakemlerimiz hata yapabilir. Ne oldu aģızınız bir anda lahım oldu : asd :
Valla Beşiktaşlı olup az saçmalayan bir Ali Ece bir bu vardı bu da delirmiş. Karşısında da Evrenle Uğur var yani Turgay ve Emre gibilerle muhattap olsa napardı kimbilir.

Üst Alt