#34 Okan Kocuk - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#34 Okan Kocuk

Bunlar her zaman oluyor kiralık topçularda yapacak bişey yok iyi oynasın da laf vermesin kimseye gerisi önemli değil. İyi bir 3.kaleci olur 3-4 sene bizde.

O hareketlerin amacı tamamen psikolojik, ben Galatasaray'a maçı satmıyorum şuan ki takımım için her şeyi yapıyorum demenin dışa vurumu çünkü Türkiye'deki hiç bir oyuncu psikolojik eğitim ve destek almıyor ya da kendisini geliştirmiyor bu yüzden her şeyleri abartı oluyor.

Dolu dolu bir sezon oynasın sonraki sezon artık Muslera ile dönüşümlü oynatmaya başlayalım iyi bir kaleci. Doğan ve İrfan Can diyoruz ama Okan'ın hiç eksiği yok bu isimlerden.

bizimki kötü mü

tanımıyorum adamları

bizimkileri de onlarınkini de

bizimkiler net kötü. 10 yıldır muslera'nın alternatifi olabilecek kadar bile kaleci çıkmadı. en iyileri okan'dı yani o derece. o da ersin'den farklı olarak bu seviyelerde 50 maç filan oynamış adamdır heralde bursa'yla, bi de takım kaptanıydı, ona rağmen hiç tartışmasız güveni tahsis edemedi.

ersin şu an vasat kaleci ama yavaş yavaş da gelişiyo. altay mı muslera mı tartışmalarının artık çok absürd gelmemesi gibi bu sezon sonunda ersin mi muslera mı tartışmaları görürsek de çok şaşırmayacağım. muslera 10 seneye yakın bu istikrarını sürdürdüyse o kendisinin başarısı ama bizim muslera'ya 10 yıldır bi alternatif bile getirememiz de bizim acziyetimiz olsa gerek.

Üst Alt