Okay Yokuşlu, Celta Vigo'da! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Okay Yokuşlu, Celta Vigo'da!

Yolu açık olsun.
Yabancı sınırı olmamasının faydalarını son iki senede çok iyi gördük.
Umarım bu kuralı bir daha bozmazlar

Mutsuzluğu tatmadan hep mutlu olmak istersin.
Oysa nelerin seni mutsuz ettiğini bilmeden, nelerle mutlu olacağını nasıl bilebilirsin ?

Kaynak:Osman SEDEN

Dfu9-GIXcAAGy_R.jpg

cafer bez getir dedin ya benim cafer tosundan bahsetmemden sonra...O argoda da olsa menfi anlamda kullanılan bir söz...Ondan dedim geleceği parlak çok yetenekli bir topçu izlemeden hakkında menfi görüş bildirilmemeli...Dışardan bakan herkes hakkında olumsuz bir post attığını görür çünkü cafer adını başlıkta ben yazdıktan sonra o postu attın üstat...

Yolu açık olsun.

Oysa nelerin seni mutsuz ettiğini bilmeden, nelerle mutlu olacağını nasıl bilebilirsin ?

Maalesef seneye bozacaklar üstat

Sırf managerler büyük darbe yedi ve artık yerlileri yüksek fiyata büyüklere kitleyemiyorlar ve managerler tekrar para kazansın diye yerli kuralını getirecekler.

2 sene içinde bir çok isim avrupaya gitmiş.
Güzel bir milli takım jenerasyonu yakalamış iken tekrar içine edecekler
Maalesef seneye bozacaklar üstat

cafer bez getir dedin ya benim cafer tosundan bahsetmemden sonra...O argoda da olsa menfi anlamda kullanılan bir söz...Ondan dedim geleceği parlak çok yetenekli bir topçu izlemeden hakkında menfi görüş bildirilmemeli...Dışardan bakan herkes hakkında olumsuz bir post attığını görür çünkü cafer adını başlıkta ben yazdıktan sonra o postu attın üstat...
Peki.

Yolu açık olsun.

reis-i cumhur kalırsa değişecek

Geçen bir tablo görmüştüm 2012den beri kulüplerimizin satışlardan kazandığı bonservislerle alakalı..Yabancı sınırındn sonra nerdeyse 10 kat fazla bonservis kazanamaya başlamışız..Mesela 2014te 15 milyonluk ssatış olduysa 2017de 150 milyonluk olmuş 3 aşağı 5 yukarı buna benzer rakamlardı.. Üstelik bu satışlar sadece yabancı oyunculardan da değil cenk cengiz okay gibi topçularımız da sağlam paralar kazandırdı.. Bu tabloyu görüp de hala yabancı sınır diyenlerin ağzına kürekle vuracaksın

Üst Alt