Okay Yokuşlu Galatasaray'a Yakın | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Okay Yokuşlu Galatasaray'a Yakın

haberi translate yapinca soyle birsey cikiyor

Celta ve Galatasaray'ın yolları bir kez daha kesişir ve Emre Mor'dan alınan krediyle son bulan ama pek verimli olmayan ortak operasyondan sonra iki kulübün de yeniden konuşacakları vardır.

Söz konusu oyuncu Okay Yokuşlu ve her şey gösteriyor ki Türkiye ile uluslararası futbolcuyu yakından tanıyan ve kadrosunu geliştirmek için kış pazarına imza atan Fatih Terim'in kadrosunu güçlendirmek için ülkesine dönecek. medüller.

27 yaşındaki pivot, Coudet tarafından en az kullanılanlardan biri ve aylardır spor yönetiminden yeni bir hedef arıyor. Premier Lig'den bir teklif almasına rağmen, oyuncunun önceliği ülkesine dönmek olacaktı, bu yüzden Galatasaray'ın bu transfer penceresinde pas atması için çok fazla oy var.

2023'te piyasanın tamamlanmasıyla operasyon, 5 milyon €'dan yüksek olmayan bir değer için yaz için satın alma opsiyonlu bir devir şeklinde kapatılabilir.

Yani ben Lens den Cheick Doucouré yi isterdim 6 numara için ama bu saçma sapan yerli oynatma zorunluluğu bizi böyle hamlelere zorunlu bırakıyor

haberi translate yapinca soyle birsey cikiyor

Celta ve Galatasaray'ın yolları bir kez daha kesişir ve Emre Mor'dan alınan krediyle son bulan ama pek verimli olmayan ortak operasyondan sonra iki kulübün de yeniden konuşacakları vardır.

Söz konusu oyuncu Okay Yokuşlu ve her şey gösteriyor ki Türkiye ile uluslararası futbolcuyu yakından tanıyan ve kadrosunu geliştirmek için kış pazarına imza atan Fatih Terim'in kadrosunu güçlendirmek için ülkesine dönecek. medüller.

27 yaşındaki pivot, Coudet tarafından en az kullanılanlardan biri ve aylardır spor yönetiminden yeni bir hedef arıyor. Premier Lig'den bir teklif almasına rağmen, oyuncunun önceliği ülkesine dönmek olacaktı, bu yüzden Galatasaray'ın bu transfer penceresinde pas atması için çok fazla oy var.

2023'te piyasanın tamamlanmasıyla operasyon, 5 milyon €'dan yüksek olmayan bir değer için yaz için satın alma opsiyonlu bir devir şeklinde kapatılabilir.
Todofijhas yazmissa inanirim

Taylan gibi titrek, çabuk oynamak adına neredeyse panik atak geçiren, geniş alanda oynamak isterken sürekli yerini kaybeden bir DM(?) yerine o mevkiiyi içselleştirmiş Okay oynasın, birkaç maçta takımın level atladığını görürsünüz...

Taylan' a da pek kızamıyorum; ayarı her bakımdan ayarı bozuk bir takımda böylesine kritik mevkiiye devşirilmiş olmak çok büyük yük bindirdi kendisine ve haliyle ezildi çocuk...

Hocanın (2-5-3, göbekte 3 adet 8 no) fantezisi olmayacak duaya amin demekten başka bir şey değil. Bekleri bu kadar ileride kullanacaksan, defansın önünde, stoperlerle bütünleşecek gerçek bir 6 no oynatmak zorundasın. Avrupa maçlarında da ligdeki gibi oynasak, eminim ki asrın faciasını yaşardık...

İlle Okay demiyorum ama her durumda orjinal bir 6 numara elzemdir bu takıma; Gedson bile sonraki mevzu...

Üst Alt