# Okay Yokuşlu


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Altay'ın 17 yaşındaki yıldızı Okay Yokuşlu, Fenerbahçe ve Galatasaray'ı birbirine düşürdü.14.6.2011_okay_2.jpg

Altay’ın genç oyuncusu Okay Yokuşlu, hakkında çıkan transfer söylentileriyle ilgili konuştu: Hasan Şaş’ın kendisini arayarak Galatasaray’da görmek istediğini, Fenerbahçe’nin de kendisiyle ilgilendiğini söyledi.Radyospor’da Gündem programında Figen Civan ve İlker Koç’un sorularını yanıtlayan Okay Yokuşlu; büyük takımların kendisiyle ilgilenmesinin hoşuna gittiğini ve genç yaşta sadece Türkiye ligi takımlarından değil yurt dışındaki takımların da kendisiyle ilgilenmesinin ayrı bir gurur ve onur yaşattığını söyledi.

Genç oyuncu; Galatasaray Kulübü'nden Hasan Şaş’ın kendisini arayarak 'Fatih Hoca da seni takımda görmek istiyor' dediğini ve transferini gerçekleştirmek istediklerini belirtti.

FENERBAHÇE’DEN DE TEKLİF VAR

Okay, kendisine gelen tekliflerin sadece Galatasaray ile sınırlı kalmadığını, Fenebahçe'nin de kulübüne teklif götürdüğünü söyledi.SON KARARI KULÜBÜM VERECEK

Başarılı oyuncu transferi konusunda kararı kulübü Altay’ın vereceğini; kendisi genç olduğu için bu kararı kulübüne bıraktığını vurguladı.Hangi takımda oynarsa oynasın, sonuna kadar takımı için mücadele edeceğini belirten Okay, kendisine Ballack başta olmak üzere Selçuk İnan gibi isimleri örnek aldığını söyledi.

OKAY YOKUŞLU KİMDİR

1994 yılında doğdu. 2009-2010 sezonunda, teknik direktör Fuat Yaman tarafından Altay A takımında oynatıldı. 39 defa milli formayı giydi. Bayern Münih,Tottenham ve Newcastle United scoutları izledi. U-17 Milli Takımı’nın kaptanı ve teknik direktör Abdullah Ercan’ın en sevdiği isimlerden biri. Her iki ayağını da iyi kullanıyor.Orta sahada görev yapıp oyunun hem hücum, hem de savunma olmak üzere iki bölümünde de forma giyebilen çift yönlü futbolcunun ismi yönetime bildirildi. Oyun stili ile Alman yıldız Ballack’a benzetiliyor.15 YAŞINDA GOL ATTI

Geçtiğimiz sezon Ocak 2010'da oynanan Altay-Ordu karşılaşmasında ağları havalandıran Okay Yokuşlu, Bank Asya 1. Lig’de gol atan en genç futbolcu unvanının sahibi. Okay, o maçta sadece 15 yaşındaydı. Tokatspor filelerini sarsan Okay, Türkiye Kupası’nda da gol sevinci yaşayan en genç isim.

Radyo Spor | News
 
Cevap: Hasan Şaş'dan Okay Yokuşlu'ya transfer teklifitamam okay bizde o zaman

ft faktörü çok etkili olur gelmesinde
 
Cevap: Hasan Şaş'dan Okay Yokuşlu'ya transfer teklifiSelçuk inanı örnek alıyorsan gel bize işte,bişeler öğrenirsin ondan.
 
Cevap: Hasan Şaş'dan Okay Yokuşlu'ya transfer teklifibuda bizim emre colak gibi üflesen uçacak futbolcu olmaz bole tiplerden
 
Cevap: Hasan Şaş'dan Okay Yokuşlu'ya transfer teklifiOkayı'ı izlemediğiniz öyle belli ki, Ben kaç maç izledim. Bank Asya 1.lig çok sert geçer. Mücadele ve Kuvvet çok önemlidir. Okay dokunsan düşer mi?:D, Tam tersi okay mücadelecidir.Yaşına rağmen olgun davranır.İkili mücadelelere çok rahat girer. Zaten bunları yapamassan bank asyada tutunamassın.Karşıyaka'dada Erdi diye genç bir çocuk var seneyede onun adını duyabilirsiniz. Erdi Kasap olması lazım.Okay'ın fiziği Necip ile hemen hemen aynıdır.Bank asyayı takip eden diğer arkadaşlarda bana katılacaktır.
 
Cevap: Hasan Şaş'dan Okay Yokuşlu'ya transfer teklifibu okay yokuşlu bukadar iyimi la hic izlemedim. ben muhammed demiri cok begeniyordum onuda antep kaptı:)
 
Cevap: Hasan Şaş'dan Okay Yokuşlu'ya transfer teklifibence nereye gidersen git ama ingiltereye gitme

isim okay olduğu için dalga geçerler senle :Dokay let's go
 
Cevap: Hasan Şaş'dan Okay Yokuşlu'ya transfer teklifiBöyle genç isimlere ihtiyacımız var. Hasan Şaş ilgileniyorsa, hayırlı olsun diyelim..
 
Cevap: Hasan Şaş'dan Okay Yokuşlu'ya transfer teklifiBüyük oyuncu olmak istiyorsan geleceksin galatasaraya, yok yedek beklerim diyorsa gideceksin karşıyakaya
 
Cevap: Hasan Şaş'dan Okay Yokuşlu'ya transfer teklifiSezon başında Musa'yı Altaylılara sorduğumda Musa iyidir ama yine de çok fazla şey beklemeyin, asıl Okay'da büyük futbolcu kumaşı var, çok potansiyelli diyorlardı. Açık konuşmak gerekirse hiç izlemedim kendisini ama fiziğine baktığımızda yaşıtlarından çok önde olduğu açık. Söylenildiği kadar iyiyse eğer ben isterim alınmasını. Bu tür oyuncuların 2-3 sene sonra Antep'ten, Kayseri'den 5+ milyon eurolara alacağımıza erken keşfetmemiz gerekitğini hep söylüyorum.
 
Cevap: Hasan Şaş'dan Okay Yokuşlu'ya transfer teklifiSezon başında Musa'yı Altaylılara sorduğumda Musa iyidir ama yine de çok fazla şey beklemeyin, asıl Okay'da büyük futbolcu kumaşı var, çok potansiyelli diyorlardı. Açık konuşmak gerekirse hiç izlemedim kendisini ama fiziğine baktığımızda yaşıtlarından çok önde olduğu açık. Söylenildiği kadar iyiyse eğer ben isterim alınmasını. Bu tür oyuncuların 2-3 sene sonra Antep'ten, Kayseri'den 5+ milyon eurolara alacağımıza erken keşfetmemiz gerekitğini hep söylüyorum.Dostum bizde ordaki kadar müsama gösterilir mi ve şans bulabilir mi?? Geçenlerde bişey yazmıştım alıp bir sene daha kira da oynamasına izin vermeliyiz.
 
Cevap: Hasan Şaş'dan Okay Yokuşlu'ya transfer teklifiDostum bizde ordaki kadar müsama gösterilir mi ve şans bulabilir mi?? Geçenlerde bişey yazmıştım alıp bir sene daha kira da oynamasına izin vermeliyiz.Aydın Yılmazın yaklaşık 70 maç şans bulduğunu Mustafa sarpın gene 70 maç bu formayı giydiğini düşündüğümüzde eğer bahsedilen kadar yetenekliyse her türlü şans bulacaktır
 
Cevap: Hasan Şaş'dan Okay Yokuşlu'ya transfer teklifiAydın Yılmazın yaklaşık 70 maç şans bulduğunu Mustafa sarpın gene 70 maç bu formayı giydiğini düşündüğümüzde eğer bahsedilen kadar yetenekliyse her türlü şans bulacaktırAlınacağı iddia edilen kaliteli ve tecrübeli oyuncular arasında şans bulamaz,geçen seneki kadroda olsa Emre Çolak gibi şans bulabilir.Ayrıca Emre çolak da oynayabileceği bir takıma kiraya verilmeli bu sene.
 
Cevap: Hasan Şaş'dan Okay Yokuşlu'ya transfer teklifiAlınacağı iddia edilen kaliteli ve tecrübeli oyuncular arasında şans bulamaz,geçen seneki kadroda olsa Emre Çolak gibi şans bulabilir.Ayrıca Emre çolak da oynayabileceği bir takıma kiraya verilmeli bu sene.Takımın başında Fatih Hoca bulunacak eğer yetenek varsa hiç düşünmeden oynatır.Fatih Hoca böyle genç yetenekleri harcamaz
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt