# Okay Yokuşlu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Okay Yokuşlu

Cevap: # Okay Yokuşlu

böyle yetenekleri parlamadan alacaksın golü atması birşey değiştirmez kayseri 2 türlüde büyük miktarda para isteyecekti bizden

okay altayda geleceği parlak olduğu belliydi gökay iravul gibi fbde oynarken çok beğeniyordum şimdi manisada galiba denenmesi gerek

Cevap: #Okay Yokuşlu

[video=youtube;ewnLFzBAOBs]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ewnLFzBAOBs#at=14[/video]

Goller çok benzer...İnşallah kariyerin'de en az Nuri kadar olur...

[video=youtube;bQTlFouFElA]https://www.youtube.com/watch?v=bQTlFouFElA[/video]

Bence acele etmemek gerek.Bunlar büyük takıma gelince çalışmıyorlar.Yatıyorlar.Tabi benim fikrim bu.:eek:

İstatistikleri nasıldır tam bilmiyorum ama izlediğim kadarıyla Kayserinin ikinci yarıdaki çoğu maçlarında ilk 11 oynattı Prosinecki bu adamı.Ve bildiğim kadarıylada Kayseri ikinci yarıda en çok puan toplayan takımlardan biriydi. Jem karacan, Kerim frei gibi adamlar yerine,okayı,muhammet demiri felan almaya uğraşalım. Okay şuanki haliyle belki Yektayı bile kesemez ama şu sınırlandırma oldukça bu riski almaya değer. Çünkü biz almazsak illaki rakiplerden birine kaptıracaz. Yetenekli olduğu tartışılmaz, karakteride görünüşe göre çok sağlam gibi gözüküyor. Neden ileride bi Selçuk olmasın ki. Selçuk 19 yaşındayken daha mı çok göze batıyodu da?

İstatistikleri nasıldır tam bilmiyorum ama izlediğim kadarıyla Kayserinin ikinci yarıdaki çoğu maçlarında ilk 11 oynattı Prosinecki bu adamı.Ve bildiğim kadarıylada Kayseri ikinci yarıda en çok puan toplayan takımlardan biriydi. Jem karacan, Kerim frei gibi adamlar yerine,okayı,muhammet demiri felan almaya uğraşalım. Okay şuanki haliyle belki Yektayı bile kesemez ama şu sınırlandırma oldukça bu riski almaya değer. Çünkü biz almazsak illaki rakiplerden birine kaptıracaz. Yetenekli olduğu tartışılmaz, karakteride görünüşe göre çok sağlam gibi gözüküyor. Neden ileride bi Selçuk olmasın ki. Selçuk 19 yaşındayken daha mı çok göze batıyodu da?

İşte mantıklı bir yorum...Kerim konusu dışında.

Üst Alt