# Okay Yokuşlu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Okay Yokuşlu

Fernando yu gönderip gerçek bir Galatasaray lı olan okayi saflarımızda görmek isterim

Şampiyon GALATASARAY Yazdıracağız

Pas arası ligimizin en iyi oyuncusu bize level atlatacaktır kariyerinde 10 numara oynaması da avantaj
4091bde5d79eb5d920418bf0208e3077.jpg

Şampiyon GALATASARAY Yazdıracağız

Selçuk'un da seneye kalsa bile sadece figur olarak kalacağını ve Akbaba'nın olmayacağını varsayarsak , heleki bu kadar sınırlama konuşulduğu bir ortamda yerli oyuncu şart oğlu şart şuan. Celta Vigo düşme hattında olduğundan ötürü kendisini almak çok zor olmayacaktır.

"OKAY'I G.SARAY'A İSTEDİM"

Galatasaray Altyapısı'na geldiğimde, 2010-2011 civarı; Altay'daydı o zaman. Yöneticilerimizden bir beyefendiye 'Okay'ı alalım da altyapıdan başlar, yukarıya göndeririz.' demiştim. 'Bizim takımın oyuncusu değil.' demişlerdi.

"OKAY, BENİM İÇİN ÇOK ÖZEL"

Saygı göstermek lazım tabii. Okay, benim için çok özel oyuncudur. Beyefendi, insan ilişkilerinde saygılı. Oyunu iyi okuyor, oyun zekası var. Buralara kolay mı geldi Okay? Yolu açık olsun, Allah sakatlık, kaza, bela vermesin.

Galatasaray Altyapısı'na geldiğimde, 2010-2011 civarı; Altay'daydı o zaman. Yöneticilerimizden bir beyefendiye 'Okay'ı alalım da altyapıdan başlar, yukarıya göndeririz.' demiştim. 'Bizim takımın oyuncusu değil.' demişlerdi.

Saygı göstermek lazım tabii. Okay, benim için çok özel oyuncudur. Beyefendi, insan ilişkilerinde saygılı. Oyunu iyi okuyor, oyun zekası var. Buralara kolay mı geldi Okay? Yolu açık olsun, Allah sakatlık, kaza, bela vermesin.
o zaman da musa çağıranı almıştık yanlış değilsem:red:

kimin beyanı bu?

celta'da artık tamamen yedek ve gözden düştü. Avrupa Şampiyonası var. Böyle giderse oraya gitmesi imkansız gibi. Sene başında olmadı ama şimdi gelebilir

Üst Alt