Oktay Mahmuti 4 Yıl Daha Galatasaray'da | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oktay Mahmuti 4 Yıl Daha Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oktay Mahmuti'nin menajeri Misko Raznatovic, Mahmuti'nin 4 yıl daha Galatasaray'ın başında kalacağını söyledi. (Eurosport)

Cevap: Oktay Mahmuti 4 Yıl Daha Galatasaray'da

inanilmaz son derece dogru yerinde bir karar olmus gibi geliyor bana, hayirlisi ne ise ama ne ise o olsun

demek ki neymiş, kolpa basının gazına gelmemeliymişiz.

basketbol şubesi bu noktaya gelmişken ve de maddi anlamda bir sıkıntı yokken, yatırımı keszmezler. önümüzdeki sene de iddialı bir takım kuracaklardır merak etmeyin.

Oktay Mahmuti: "Durumum ile ilgili söylenti ve asılsız dedikodulara istinaden bilgi vermek durumundayım."

Oktay Mahmuti: "Yoğun ve coşkulu geçen bir sezonun ardından ben ve Galatasaray Spor Kulübü arasında anlaşmaya varılmıştır."

Oktay Mahmuti: "Kulüp resmi internet sitesinden de açıklanan bu anlaşmada herhangi bir pürüz olmadığı son derece aşikardır."

Oktay Mahmuti: "Sayın Ünal Aysal’ın yurtdışı seyahatinden dolayı sözleşmenin Pazartesi günü imzalanacağını öğrenmiş bulunuyorum."

Oktay Mahmuti: "Galatasaray ile sözleşme imzaladıktan sonra, önümüzdeki yılla ilgili yapılan planları gerçekleştirmeye başlayacağız."

Oktay Mahmuti: "Durumum ile ilgili söylenti ve asılsız dedikodulara istinaden bilgi vermek durumundayım."

Oktay Mahmuti: "Yoğun ve coşkulu geçen bir sezonun ardından ben ve Galatasaray Spor Kulübü arasında anlaşmaya varılmıştır."

Oktay Mahmuti: "Kulüp resmi internet sitesinden de açıklanan bu anlaşmada herhangi bir pürüz olmadığı son derece aşikardır."

Oktay Mahmuti: "Sayın Ünal Aysal’ın yurtdışı seyahatinden dolayı sözleşmenin Pazartesi günü imzalanacağını öğrenmiş bulunuyorum."

Oktay Mahmuti: "Galatasaray ile sözleşme imzaladıktan sonra, önümüzdeki yılla ilgili yapılan planları gerçekleştirmeye başlayacağız."

yoksa?

Bekleniyordu zaten. Sıra diğer belirsizliklerin çözülmesine geldi

sevindim vallah :ayatollah:

bu arada bjk macindan sonra mahmutiye sayan saygideger sahsiyetlere de bir soda lütfen

Bekleniyordu zaten. Sıra diğer belirsizliklerin çözülmesine geldi

Önce iç transferi ayarlamaları lazım. Yerlilerden Tutku-Furkan-Göksenin ve Cevher banko kalıyor zaten, yabancılardan da bir J.Gordon kalsın yeter. Sertaç ve İlkay kiradan geri geliyor. Shipp de turk statusune geçti mi daha sonra dış transfere yönelinilir.

Tahminim Kerem Gönlüm'ü de banko alacağız.

Önce iç transferi ayarlamaları lazım. Yerlilerden Tutku-Furkan-Göksenin ve Cevher banko kalıyor zaten, yabancılardan da bir J.Gordon kalsın yeter. Sertaç ve İlkay kiradan geri geliyor. Shipp de turk statusune geçti mi daha sonra dış transfere yönelinilir.

shipp bu sene türk olamıyor. tutkuyu hoca göndercek diyorlar ama nekdar dogru bilmiyorum.

Belirsizlik havasının hakim olmasından ötürü koç gidebilir demiştim. Yanıldığıma sevindim. :)

Dilerim iyi bir bütçe ile yola çıkıp doğru hamleleri yaparız.

Salsabasket, Gordon'un bir Rus takımıyla anlaştığını yazmış, gerçi Mahmuti ile ilgili de gidecek yazmışlardı. Aslı var mıdır bunun?

Cevherde kalmaz bence yabancı 4 numara alırız+İlkan+KG var orada gereksiz olur.

5 numaraya yabancı alacağız Veli Sertaçla koskoca sezon asla geçmez.

O olursa Furkan her maç 35-36 dakika oynamak zorunda kalır.

Shipp neden Turk olamıyor bu sene? Tutku olayını ilk defa senden duydum şimdi.

3 yıl üst üste aynı takımda oynaması lazımmış yeni kurallara göre bir oyuncunun. shipp 2 sene oldu. öbür sene olur türk. tutkuya gelince sözleşmesi bitti. türk guard arıyorlar. bazıları tutkunun gidecegini düşünüyor. son macta hocanın hic süre vermemeside bir ışık olabilir. ama inşallah gitmez. gidersede ender gitmeli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt