Oktay Mahmuti | Baş Antrenör - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oktay Mahmuti | Baş Antrenör

almayacak olsa yazarmış izlenimi veren bir mektup
demek ki alacak
haram olsun
Neyini haram olsun. 50 gün geçmiş sezon biteli adamın adamın istediği tek bir transferi bile yapma tüm oyuncuları rakiplerine kaptır. Transfer yasaklarını kaldırma ama sen gel böyle sounlar içinde takıldığın şeye bak hocanın maaşı. Kendisi de açıklamış gerekli ortamı sağladıktan sonra maaş benim için arka planda ve maaşta da indirime gider. Ama yönetimde şubeye dair bir gelecek görmemesi halinde oda anlamış bunlardan bi şey olmayacağını anlayıp gitmiş. Açık kapı da bırakmış hatalrından dönerlerse gelirim diye . Aldığı para helal hoş olsun o gelmese biz şuan altligdeydik ve bu sene NAH bize sponsor bulunurdu boş yapmayı seviyorsunuz ki her önünüze gelen şeyin aslını bilmeden sallıyorsunuz yapmayın böyle hiç hoş değil

Mustafa Cengiz başkanım fişini çekti Oktay Hocanın :) Artık tek büyük hocanın Ergin Ataman olduğunu; adamın hası ve aslan bir cimbomlu olduğunu dünya alem gördü...Parayla herkes cimbomlu olur aslolan galatasaraylı doğup galatasaraylı gibi yaşayıp galatasaraylı gibi ölmektir...Paranın a.......k.....Bir yanda bedava çalışan Ergin Hoca öte yandan çalışmadığı dönemin parasını alan Oktay Hoca :) başka sözüm yok...

Neyini haram olsun. 50 gün geçmiş sezon biteli adamın adamın istediği tek bir transferi bile yapma tüm oyuncuları rakiplerine kaptır. Transfer yasaklarını kaldırma ama sen gel böyle sounlar içinde takıldığın şeye bak hocanın maaşı. Kendisi de açıklamış gerekli ortamı sağladıktan sonra maaş benim için arka planda ve maaşta da indirime gider. Ama yönetimde şubeye dair bir gelecek görmemesi halinde oda anlamış bunlardan bi şey olmayacağını anlayıp gitmiş. Açık kapı da bırakmış hatalrından dönerlerse gelirim diye . Aldığı para helal hoş olsun o gelmese biz şuan altligdeydik ve bu sene NAH bize sponsor bulunurdu boş yapmayı seviyorsunuz ki her önünüze gelen şeyin aslını bilmeden sallıyorsunuz yapmayın böyle hiç hoş değil

Galatasarayımızın parasının bu tarz hainlerce yürütülmesi anlaşılan sizi memnun ediyor.

Çalışmak için gerekli ortamı bulmamasına rağmen yönetime çıkış yolu önermek isteyen, ve 5 sene önce ''ben galatasaraylı değilim. çok eskiden kızılyıldız taraftarıydım. türkiye’de herhangi bir kulübe sempatim yok. bunu da saklamıyorum. popülizm olsun diye galatasaraylıyım diyebilirdim. burada beni armayı öperken de görebilirdiniz. bunlar çok önemli değil. günümüzde türk insanı artık bunları istemiyor. önemli olan galatasaray için neler yaptığımız ve yapmadığımız. realist davranmalıyız, daha üretken olmalıyız '' diyen bir hocadır kimsenin sallamaya hakkı yok
O KADAR !
oktay-mahmuti.jpg

Mustafa Cengiz bu fakir fukara edebiyatıyla küçülüyor bence. Türkiye de bir türlü anlamadığım olay adamlarla sözleşme imzalanır sonra adam o anlaşma ne gerektiriyorsa onu ister ve hain olur. Bundan daha doğal ve doğru birşey yoktur. Tarık Camdalada Oktay Mahmudiye helal olur o paralar kimse merak etmesin

Saygılar

Ergin Ataman ve Oktay Mahmuti’den başka kimse yok mu ben kendimi bildim bileli bu isimler var. Biri gidiyor digeri geliyor, digeri gidiyor öbürü geliyor.

Ergin Ataman ve Oktay Mahmuti’den başka kimse yok mu ben kendimi bildim bileli bu isimler var. Biri gidiyor digeri geliyor, digeri gidiyor öbürü geliyor.
Yabancı koç getirsen sağlam biri maaşı problem Obradovic gibi. Basit maaşlı bir yabancı koç getirsen TBL gibi bir ligde seni küme düşürür.Ha yerli yaşlı bir koç getirirsen seni kümede tutar.Yerli genç birini getirirsen riske girersin Küme düşme ihtimalin fazla. Hal böyle olunca şubeyi de yakından tanıyan gereken değeri veren karakter koyan Oktay ve Ergin hocadan başka bir isime gitmek mantıksız oluyor.

murat-ozyer.jpg

Yönetimle anlaşıp koç geri dönebilir. Her iki tarafta haklı ve her iki tarafta pek mağdur olmak istemiyor mesele bu. Kimseyi yermeyelim :)

Üst Alt