Oktay Mahmuti Resmen Galatasaray'da! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oktay Mahmuti Resmen Galatasaray'da!

Ergin ataman kendi etti kendi buldu. Taraftar sana tepki gösterebilir bunlar sporun içinde olan seyler ama sen tutupta tepki veren taraftara çapulcu falan diyemezsin. Simdi kalkıp uA falan demeyin. O dönem bir cok kisi tepkiliydi hocaya. Protesto eden sadece uA grubu degildi.

Tepkileri Olgunlukla karsilayamadi maalesef ve talihsiz bir aciklamada bulundu.

Son düzenleme:
Ergin ataman kendi etti kendi buldu. Taraftar sana tepki gösterebilir bunlar sporun içinde olan seyler ama sen tutupta tepki veren taraftara çapulcu falan diyemezsin. Simdi kalkıp uA falan demeyin. O dönem bir cok kisi tepkiliydi hocaya. Protesto eden sadece uA grubu degildi.

Tepkileri Olgunlukla karsilayamadi maalesef ve talihsiz bir aciklamada bulundu.

Katilmakla birlikte neden kabahati tek tarafli goruyoruz ? Ergin in tepkisinin yanlisligi tamam , ama butceyi kisan bir yonetim var ve seyirci ergin ataman , erman kunter belki yarin oktay mahmudi ye tepki gosteriyor , anlamsiz degil mi bu ?

o halde forumdan sen ben de cikip basketbol kocu olalim ... bu adamlar kimisini sevip sevmeyelim yerli koclar arasinda ilk 10 daki 3 isim , eline para verilmezse ne yapsinlar

antuyu okuyorum , hadsizler obrayi bile elestiriyorlar , hasa huzurdan tanriyi koc yapsan o da mi elestirilecek

sacma sapan isler , otur macini izle , galibiyet arzula , sonuca da tevekkul et ... yok , illa elestir ve karsindakinden tepkisizlik bekle ..

Katilmakla birlikte neden kabahati tek tarafli goruyoruz ? Ergin in tepkisinin yanlisligi tamam , ama butceyi kisan bir yonetim var ve seyirci ergin ataman , erman kunter belki yarin oktay mahmudi ye tepki gosteriyor , anlamsiz degil mi bu ?

o halde forumdan sen ben de cikip basketbol kocu olalim ... bu adamlar kimisini sevip sevmeyelim yerli koclar arasinda ilk 10 daki 3 isim , eline para verilmezse ne yapsinlar

antuyu okuyorum , hadsizler obrayi bile elestiriyorlar , hasa huzurdan tanriyi koc yapsan o da mi elestirilecek

sacma sapan isler , otur macini izle , galibiyet arzula , sonuca da tevekkul et ... yok , illa elestir ve karsindakinden tepkisizlik bekle ..
Ergin Ataman tarihimizin en büyük bütçeyi almıştı geçen sene galiba.
Kunter desen haklısın. O her geldiğimde bütçe kısıldı.

[FONT=&quot]Galatasaray Odeabank, başantrenörlük görevi için Oktay Mahmuti ile 1.5 yıllığına anlaştı. (beIN SPORTS)[/FONT]

Şu adama iyi bır takım kuracak bütceyı verecek sponsor bulmak gerekli.Yazık oluyor bu adama iyi antrenör.

Ergin hocaya 10 milyon ₺ bütçe verdiler GS tarihinde en fazla bütçe verilen basketbol antrenörü kendisi birçok kişi transfer etti ama takım oturmadı işte ben genelde Abdi İpekçi de maçları izliyorum o zaman hocaya ana avrat küfürler ettiler uA hoca çapulcu lafını küfür edenlere dedi benim kadar GS li olmayan çapulcular eleştiri küfür edemez dedi ve hocaya katılıyorum her zaman başarı olacak değil ergin hoca iyi antrenördur gönderilmesi hataydı ve gerçek bir GS lidir . Oktay hocada hiç olmadı ergin hocadan sonra gelecek en iyi kişidir hayırlı olsun Allah utandırmasın ..

Oktay Mahmuti Galatasaray Odeabank'ta - GALATASARAY.ORG

7edbe842dcf0446280b17a257783fa21.jpeg

Euroleague kaldığımız Rytas maçı sonrası "şimdi bir kadeh şarap içeceğim ve sonra Eurolegue'i düşünmeye başlayacağım" demişti ve sonra taraftarlar "bir kadeh de bizle iç Oktay Mahmuti" diye tezahurat yapmıştı. :) :)

Bu sezon çok birşey beklememek lazım 12-13 galibiyetle ucundan play-off'u tutabilirse kafidir ama sonrası için çok iyi işler bekliyorum

Hocam hoş geldin de bu apaçilerle nasıl olacak bilemiyorum, beyler bu gördüğünüz turuncu nesne topturdan başla.

Üst Alt