Oktay Mahmuti Şoku! | YALANLANDI | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oktay Mahmuti Şoku! | YALANLANDI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
c4280oktaymahmuti.jpg

Galatasaray Medical Park'Ta Oktay Mahmuti ile yollar ayrıldı.

Haberin devamı GSC Portal'da

Cevap: Oktay Mahmuti Şoku

Caglar Torun ‏@caglartorun

Al sana son dakika: Galatasaray Medical Park, yeni sezon icin Ergin Ataman'a resmi teklifini iletti.

Cevap: Oktay Mahmuti Şoku

Haber başta Ntvspor olmak üzere tüm ajanslara düşmüş bulunmakta.Liseli kafatasçılar maalesef hortladı yine.Allah'tan lise çıkışlı bir teknik direktör yok.Olsaydı şayet Terim'in yerine de o adamı getirirlerdi. :SS:

Cevap: Oktay Mahmuti Şoku!

Ben dedim bu Ünal Aysal denen adama güvenmeyin diye. Adnan Polat'tan beter bu adam.Fatih Hoca giderse isyan çıkar yalnız.

Ulan Bülent Tulun Fatih Hoca'yı gönderemedin gittin Oktay Hoca'ya bulaştın.Senin beynine ben...

Garip. Olayın iç yüzünü her ne kadar bilmesekte, taraftarı basketbola çeken Oktay Mahmuti'ydi. Bjk bile futbola para bulamadığı anda basketbola bir sürü yatırım yaparken, bizde sakatlanan adamın yerine oyuncu almakta bile tereddüt edildi. Şahsen çok üzüldüm. Her şey için teşekkürler koç..

Obradoviç+İvkoviç'İ getirsinler isterse artık hiçbir değeri kalmadı bu yönetimin. Ballaha aklım almıyor takımı dipten zirveye taşımış adama nasıl yapılır lan bu?

hedef büyütüyoruz demekki. Oktay Mahmuti'yi ne kadar cok sevsekte oyuna müdahale konusunda yetersiz olduğu bir gerçek. Aldığı yabancılar da hicbir katkı veremedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt