Oktay Mahmuti Şoku! | YALANLANDI - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oktay Mahmuti Şoku! | YALANLANDI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Oktay Mahmuti Şoku!

Hiçbir başarı cezası kalmazmış.Umarım ergini getirmek gibi bir hata yapılmaz.Fatih Terim'i kovup yerine aykutu getirmek gibi birşey olur benim açımdan.

O değilde futbol şubesinin başında Fatih Terim olmasa görürdüm ben sizi o vakit.

Yazıklar olsun yönetim. Amacınız nedir yani ?

Terim'i yollamaya çalıştınız olmadı sıra Oktay Mahmuti'ye mi gelmişti ?

iyi oldu her ne kadar kendisini çok çok sevsem de üç senedir hazırlık diye diye sadece bir kupa aldık koca üç sene de yabancı tercihleri çok kötüydü demeyin bütçe falan lakovic songaile baya pahalı oyuncular neyse iyi bir yabancı koç gelecek belli ki şu beşiktaş bile üç kupa alıyorsa doğru oyuncalar topluluğu ile biz neden yapmayalım alt yapı diye diye bir üç sene daha bekleyecek durum yoktu yani oktay hocaya teşekkürler ins vefalı bir şekilde ayrılmıştır yollar

Ergin Bjk'Den ayrılması için orada ortamın bozulması lazım.Yani hemen olacak iş değil.Erman Hoca'da teklif aldım 2 takımdan bakacağım dedi .Biri bizmişiz demek ki.Ama senin elinde 2'sinden de iyi bir Hoca varken neden gidip diğerlerine yöneliyorsun. Obradovic gelse bile bende ki hayal kırıklığını atamaz.Bu yönetim Melo'yu da almaz.Ç

nkü tek düşündükleri şey HİSSLEER YANİ SPK'DA MANİPÜLASYON.Batıracak bu adam bizi.

ekonomik anlamda cok ileri götüreceği kesin ama taraftarı cok dinlemeyeceği de bir o kadar gerçek

Yönetim icin kritik sürec basladi. Bu konulari iyi bilirim. Polat da da yanilmadim.

Eger acilen adam gibi hamleler yapilmazsa, hem.futbol hem basketbolda, bu taraftar sezon sonuna kadar yollar yönetimi.

Büyük stratejik hata yaptilar

Bekleyin geliyorum :)

zeljko-obradovic-best-coach-panathinaikos.jpg

Željko Obradović

Çık şimdi transfer şovunu yap Ünal beyefendi. Al Drogba'yı, Berbatov'u, unutturursun belki bunları. Türkiye'nin en iyi koçunu, takıma bir ekol yaratacak adamın değerini bilemediniz, gönderdiniz. Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın, Galatasaray basketbol takımı benim için bitmiştir artık, desteklemiyorum. Anadolu Efes'e gitsin hoca da, onları destekleyeceğim.

Yönetimin bu hareketi saçmalık.Ben Oktay Mahmuti sayesinde basketbolu sevdim lan.Bugün bu kadar kişi basketbol takımımızı takip ediyorsa bunun nedeni Oktay Mahmuti'dir.Eğer Ergin Ataman gelirse bir daha da takip falan etmem.Oturmuş bir sistem vardı.O sisteme göre oyuncuları alıcaktık.Şimdi herşey sil baştan.Yazık!!!

Yönetimin bu hareketi saçmalık.Ben Oktay Mahmuti sayesinde basketbolu sevdim lan.Bugün bu kadar kişi basketbol takımımızı takip ediyorsa bunun nedeni Oktay Mahmuti'dir.Eğer Ergin Ataman gelirse bir daha da takip falan etmem.Oturmuş bir sistem vardı.O sisteme göre oyuncuları alıcaktık.Şimdi herşey sil baştan.Yazık!!!

Takim basarili ise takip edersin bence. Herkes eder.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt