Oktay Mahmuti Takımdan Resmen Ayrıldı


Misko4Raznatovic ‏@MiskoRaznatovic

Termination of the contract is signed. Oktay Mahmuti is free agent(Oktay Mahmuti'nin menajeri Misko Raznatovic: "Kontratının feshi imzalandı. Mahmuti artık serbest.")
 
Cevap: Oktay Mahmuti Resmen Takımdan AyrıldıBu ayrılığın perde arkası nedir arkadaşlar bilen varsa kısa bir özetler mi?
 
Cevap: Oktay Mahmuti Resmen Takımdan Ayrıldıoktay hocanın menajerini gözüm hic tutmadı. ortalıgı o karıştırdı. efese giderse şaşırmıcam oktay hoca.
 
Cevap: Oktay Mahmuti Resmen Takımdan AyrıldıErman Kunter, Cem Akdağ, Lucescu... Bu listeye Oktay Mahmuti de eklendi. Ama bu sefer çok acı oldu, 1 ay önce resmi siteden 2+2 olarak anlaşılmıştır yazısı olduğu halde...6 sene önce Erman Kunter dandik bütçe ve kadro ile yine beklentileri aşmıştı 1 sezonda. Ama şampiyon olamadığımız için büyük ağalar arkasına teneke bağlayıp göndermişlerdi...Hani son günlerde sıkça dile getirildi, kişileri değil Galatasaray'ı sevin diye. İşte bu olaylara sebep olanlar, sizi sevmiyoruz, sizin entrikalarınızı sevmiyoruz, Galatasaray'ı seviyoruz...Neyse biraz durum muhasebesi yapayım, yazarım. Yoksa sinirden saçmalamaya başlarım.
 
Cevap: Oktay Mahmuti Resmen Takımdan Ayrıldıfener ilgilenmeye başlamış mahmudi ile gsbasketbol facebook sayfasında yazıyor gerçekten yazık başarı başarı diyen ünal aysalın yaptığına bak çok yazık

bari gidip artık obradovic falan alsa
 
Cevap: Oktay Mahmuti Resmen Takımdan AyrıldıCiddi şekilde skandal! Yani bu zaman kadar taraftarı kandırmak kadar rezil bişey olamaz. Haftalardır gideceğini bir şekilde bilmemize rağmen yönetimden gelen iyimser sallamalar iyiden iyiye güven sarstı. Böyle saçmalık olabilir mi ya? Başarılı oldu yada olmadı ama taraftar Oktay Hoca'yı bağrına bastı. Her başarısızlıkta Oktay Mahmudi, Fatih Terim gibi takımın başına geçmesi için taraftardan baskı yiyecek. Hep beraber göreceğiz.
 
Cevap: Oktay Mahmuti Resmen Takımdan AyrıldıAymazlık basiretsizlik. Yalancılık... Hepsi var yönetimde...

Aysal dün ne dedin bugün ne yaptın?

Hayatın yalan...
 
Cevap: Oktay Mahmuti Resmen Takımdan AyrıldıHerşey iyi giderken salak salak sorunlar çıkartıyorlar.Ne yapmaya çalışıyolar anlamış değilim.
 
Evet, haksızlık olabilir. Yanlışlık olabilir. Yönetimi eleştirebiliriz ama Oktay Mahmuti'yi Fatih Terim ile kiyaslamayin lütfen. Abartmış olursunuz!
 
Cevap: Oktay Mahmuti Resmen Takımdan AyrıldıResmen taraftarı kandırdın Ünal Aysal. Hani anlaşmıştın. Neden öyle açıklama yaparsın ki?Yolun açık olsun büyük insan. Umarım gittiğin takımda çok başarılı olarak gereken cevabı verirsin.
 
Cevap: Oktay Mahmuti Resmen Takımdan AyrıldıEvet, haksızlık olabilir. Yanlışlık olabilir. Yönetimi eleştirebiliriz ama Oktay Mahmuti'yi Fatih Terim ile kiyaslamayin lütfen. Abartmış olursunuz!Ne yazık ki görmemişler gibi davranılan durum işi

14 yıl galatasaraya hizmet etmiş,kaptanlığını yapmış,ligde 4 sene üst üste şampiyon yapmış üstüne uefa kupasını kazandırmış,üstüne 1 tane daha lig şampiyonluğu kazandırmış FATİH TERİM ile kıyaslamaya vardırıyor!
 
Evet, haksızlık olabilir. Yanlışlık olabilir. Yönetimi eleştirebiliriz ama Oktay Mahmuti'yi Fatih Terim ile kiyaslamayin lütfen. Abartmış olursunuz!Ben Oktay Mahmuti'yi çok daha fazla seviyorum sorun var mı? Kimi ilgilendirir? İsteyen de kıyaslar, isteyen de benim için daha değerlidir der ona da karışmayacaksınız herhalde?
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt