Oktay Mahmuti Takımdan Resmen Ayrıldı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oktay Mahmuti Takımdan Resmen Ayrıldı

Cevap: Oktay Mahmuti Resmen Takımdan Ayrıldı

açıkçası herkesin aksine ben oktay mahmudinin gidişine üzülmedim,özellikle transferde bu sene çok hata yaptı,rotasyon sevdasına oyuncuları küstürdü,inadı yüzünden takım bütün sezon 3 ve 5 numarasız oynadı,playoffta ise tam çuvalladı,türk olarak hem ergin ataman,hem erman kunter,hemde murat didin en az oktay hoca kadar bu takımda başarılı olur,galatasaray hiç bir zaman kişilere bağlı olmamıştır,biliyorum şimdi oktay hocacılar saldıracak ama buda benim görüşüm...

açıkçası herkesin aksine ben oktay mahmudinin gidişine üzülmedim,özellikle transferde bu sene çok hata yaptı,rotasyon sevdasına oyuncuları küstürdü,inadı yüzünden takım bütün sezon 3 ve 5 numarasız oynadı,playoffta ise tam çuvalladı,türk olarak hem ergin ataman,hem erman kunter,hemde murat didin en az oktay hoca kadar bu takımda başarılı olur,galatasaray hiç bir zaman kişilere bağlı olmamıştır,biliyorum şimdi oktay hocacılar saldıracak ama buda benim görüşüm...

Daha siradan bir kadroya ragmen en sistemli basketbolu oynatiyordu bize. Evet daha iyi transferler yaptirabilirdi. Ama Mahmuti´nin de Sirp tarzi basketbolcu takintisi var. Herkesin farkli takintisi vardir mutlaka. Ama oyuncu secimleri onun yetersiz oldugunu göstermez.

Galatasaray´i kimse takmiyorken, bu sene acik ara favoriydik. Bu ivme bile onun ödüllendirilmesini gerektirir. 1 yari final serisinden sonra 2 senelik cabalari yok saymak cok büyük vefasizlikti. Kabul edilemez.

Eger taraftarin tepkisinin dinmesini istiyorlarsa, ciksinlar ve bütün detaylari aciklasinlar. Mahmuti sunlari sunlari istedi, sunlari sunlari kabul etmedi diye.

Bize basketbolu yeniden hatirlatan, sevdiren adamdi Mahmuti. Durusuyla, adamligiyla, karizmasiyla, tam bir Galatasaray sembolü haline gelmisti

Bu saatten sonra Gordon ve Shipp´te kalmaz.Yine sil baştan.

Biri gidecekse tercihim Gordon olur (ikiside kalsında)

Shipp giderse ayvayı yedik,onun devşirme statüsünde oynaması demek çok şey demek,parayı bastımı istediğini alırsında Türk olarak Shipp in verceği katkıyı kapatabilcek para birimi yok

Biri gidecekse tercihim Gordon olur (ikiside kalsında)

Shipp giderse ayvayı yedik,onun devşirme statüsünde oynaması demek çok şey demek,parayı bastımı istediğini alırsında Türk olarak Shipp in verceği katkıyı kapatabilcek para birimi yok

Bu 2 oyuncuyu da Oktay Hoca aldırdı,Oktay Hoca sayesinde geliştiler ve büyüdüler.Koç gittikten sonra kalmak isteyeceklerini pek sanmıyorum maalesef.Yeni Koçun sisteminde Gordon bu kadar dominant olamayabilir,ya da Shipp´e bu kadar süre verilmeyebilir.

Bu 2 oyuncuyu da Oktay Hoca aldırdı,Oktay Hoca sayesinde geliştiler ve büyüdüler.Koç gittikten sonra kalmak isteyeceklerini pek sanmıyorum maalesef.Yeni Koçun sisteminde Gordon bu kadar dominant olamayabilir,ya da Shipp´e bu kadar süre verilmeyebilir.

+Andriç

Oktay hoca gibi savunmacı bi hocada ,bu güne kadarki gelişimini göze alırsak 2 seneye,üst düzey maçlar oyna oynayada devam ettirse idi

28 yaşında çok üst düzey bi uzuna bedavadan sahip olmuş olacaktık

Oktay hocanın + ları vardır - leri vardır ki + ları çok daha fazladır

Takıma gerek sistem gerekte yetiştirdiği oyuncular ile çok şey katıyordu,sistem takımı olma yolunda gidecektik arada ufak iş kazaları olmasıda normaldi

45 senedir tam bi yola girmiştik,ona çok üzülüyorum

Yoksa Galatasaray istesin İvkoniç i de alır bi çok yıldızda alır ama bu yönetim zafiyetleri ile nasıl sistem kurarız bilmiyorum

basketbol el fatiha lucescu dan sonra futbolda nasıl 10 sene geri gittiysek şimdide basketbolda aynı akibeti bekliyor kim gelirse gelsin hiç bir şey eskisi gibi olmayacak sn baskan unal aysal cok ama cok buyuk hata yaptın.

Biz basketbolda şampiyon olalım, euroleague'de final 4 oynalım diye sevmedik olum bu takımı. yöneticiler hala anlamıyor mu bunu? Oktay Hocada, Fatih Terim'in dediklerini dedi. Başarı sözü vermiyorum ama sonuna kadar savaşacağımızın sözünü veriyorum dedi. Biz taraftar olarak işin savaşma kısmına bakarız, yöneticiler gibi para değil. Oktay Hocaya ayıp edildi. Çok para istediyse de verilmeliydi. Dipteki takımı, en iddaalı ve korkulan takım yaptı, öyle veya böyle sistem oturttu. Şimdi tutup Ivkovic falan getirmişşin banane. Yönetim ayıp etti, bizi yarıyolda bıraktı, takımı değil. Sırf bu yüzden hep içimde bi kin besleyeceğim. Herşey için teşekkürler Mahmuti. Umarım Lucescu'nun ahını aldığımız gibi Mahmutinin de ahını almayız.

Rezalet, rezillik.

Neden her sezon boyle birsey basimiza geliyor?

Neden bir kere yonetim dogru isleri yapmiyor?!

Cok mu zor?

Oktay Mahmuti gibi bir koc asla gelmez.

Artik yonetime guvenmiyorum. Once resmi sitede 2+2 sozlesme imzaladi yaz, dun Oktay hoca ile anlastik, sportif direktor blabla.

Kim ne derse desin, Unal Aysal ve bu yonetime inanmayacaksin. Dedikleri hic biri tutmuyor.

Hayirlisi olsun, bakalim daha neler gorecez.

elmander ujfa melo geldiğindede sallamıştı yönetime millet sonuç şampiyonluk başarısızlıkta eleştirin bence

elmander ujfa melo geldiğindede sallamıştı yönetime millet sonuç şampiyonluk başarısızlıkta eleştirin bence

Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak olmasa şampiyon olamazdık. Yönetim Oktay hocada olduğu gibi Fatih hocanında kuyusunu kazmaya calıstı fakat Allahtan Abdurrahim Albayrak izin vermedi.

Üst Alt