Oktay Mahmuti - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oktay Mahmuti

Cevap: Oktay Mahmuti | Koç

303646_10150993187649265_1878754850_n.jpg

Şampiyonlukta en büyük pay Ergin hoca ve oyuncularında şüphesiz ama 2 sene önce takımın başına gelip ölü şubeyi canlandıran, hava getiren ve tarihimizde ilk defa bizlere o mütevazi takımla Euroleague oynatıp 2 senede bizlere ligde final ve yarı final yaşatan Oktay hocayı da es geçemeyeceğim. Bu şampiyonlukta biraz da olsa onun da payının olduğunu düşünüyorum.

Bu şampiyonlukta hiç bir payı yoktur.Olmadığınıda son oynadığı galatasaray maçında yaptığı hareketlerle ve oyundan atılmasıyla göstermiştir.Nokta

Önceki mesajları okudum da, taraftar olarak ne kadar yanıldığımızı anladım. Her konuda böyleyiz. Burdan da anlaşılacağı gibi; kimse vazgeçilmez değildir.

Şu konunu hortlaması hoş değil önce asıl sahiplerine teşekkür edelim sonra sıra belki buraya da gelir.

Ynt: Oktay Mahmuti | Koç

Ergin hoca > oktay hoca

Burası kesin ama cok değil 3-5 mesaj öncelere bakın herkes oktay hoca diye oluyordu şimdi bir payı yoktur Vs diye eleştirmek bize yakışmaz

GT-S6500D cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

GALATASARAYIM onsuz daha güzel onla da güzeldi ama onsuz daha güzel daha doğrusu ergin hoca ile daha güzel.

Kendisi bir çok Galatasaray taraftarına basketbolu yeniden sevdiren adamdır.Emekleri için teşekkür edip,ondan sonra şimdiki şampiyonluğun tadını çıkarmalıyız.Şampiyon olduktan sonra arkasından atıp tutmak,başarısızdı,ezikti demek bize yakışmaz.

Eğer bu şubeyi ölmek üzereyken dirilten, hava getiren biri varsa o da Oktay Mahmuti değil Cem Akdağ'dır. Mahmuti gayet normal bir seviyede lige baslayan, Avrupa kupası oynama hakkı elde eden, taraftar sinerjisi oturmus bir takımı devraldı. Belki yaptığı amatörce oyuncu tercihlerine ve çöpe giden milyonlara rağmen saha içinde şubeyi daha iyi noktaya taşıdı ama sezon sonlarını iyi getiremediği için en azından benim gözümde yaptıkları günlük bir başarı olarak kalmıştır. Bu sezon ki lig şampiyonluğundada kanımca hicbir katkısı yoktur.

Eğer bu şubeyi ölmek üzereyken dirilten, hava getiren biri varsa o da Oktay Mahmuti değil Cem Akdağ'dır. Mahmuti gayet normal bir seviyede lige baslayan, Avrupa kupası oynama hakkı elde eden, taraftar sinerjisi oturmus bir takımı devraldı. Belki yaptığı amatörce oyuncu tercihlerine ve çöpe giden milyonlara rağmen saha içinde şubeyi daha iyi noktaya taşıdı ama sezon sonlarını iyi getiremediği için en azından benim gözümde yaptıkları günlük bir başarı olarak kalmıştır. Bu sezon ki lig şampiyonluğundada kanımca hicbir katkısı yoktur.

İşte bu kadar.. İmza.

Üst Alt