Okul Servisi - Personel Taşımacılığı - Turistik Taşımacılık Hakkında Bilgisi Olanlar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Okul Servisi - Personel Taşımacılığı - Turistik Taşımacılık Hakkında Bilgisi Olanlar

Cevap: Okul Servisi - Personel Taşımacılığı - Turistik Taşımacılık Hakkında Bilgisi O

15 dakikadır konuşuyorum. Çok yardımcı oldu sağolsun. Okul işi yaş diyor. Turizm taşımacılığı hem daha garanti hem daha kazançlı diyor. Valla çok iyi oldu Onur ya. Teşekkürler kardeşim

Önemli değil abi yardımcı olduysak ne mutlu,dediğim gibi iyi bir adam aklında fikirler oluşmuştur artık sonuçta bu işlerle uğraşan adam.:)

Cevap: Okul Servisi - Personel Taşımacılığı - Turistik Taşımacılık Hakkında Bilgisi O

Önemli değil abi yardımcı olduysak ne mutlu,dediğim gibi iyi bir adam aklında fikirler oluşmuştur artık sonuçta bu işlerle uğraşan adam.:)

Oluşmaz mı ya. Adam sağolsun yardımcı oldu. Okul taşımacılığını eledim abi. Adam okula para veriyor, hattına para veriyor. elde kalan anca kendini geçindiriyor ve zamanla da öğrencide azalma oluyormuş. Valla çok şeyler anlattı adam sağolsun

Gel Kıbrıs'a da bakarız sana kalacak yer. Gideriz Magosa'ya, gezer araştırırız nerede kalacağını.

Yalnız #21 nolu mesajdaki reklama bakın KİPTUR: Personel ve öğrenci taşımacılığı. Gerçi o reklam kaybolacak ama gördüm yani bu reklam vardı. Duyup da mı geldiler ne oldu:asd:

Aloo yazınsanıza arkadaşım kaç para var bu işte detay istiyorum :Z18:

:asd:

Ne o Rıza efendi, rakipten mi korkuyorsun yoksa :Z18:

:lol:

Aloo yazınsanıza arkadaşım kaç para var bu işte detay istiyorum :Z18:

:asd:

Ne o Rıza efendi, rakipten mi korkuyorsun yoksa :Z18:

:lol:

Valla sen çetin cevizsin, söylemem sana detayları:asd:

Ya söyledik ya anlamadın mı. İstanbul'da okul servisi çeken bir adamı aradım baya uzun anlattı. Okul servisi işinde para yedirmen lazım okula falan. Hat da paralı. Yaş yani. Turizm taşımacılığı iyiymiş baya

Bekar olmak lazım turizm işinde..

Papaz olmak da var :asd:

Eve iş götürmemek gerek :Z18: :lol:

Üst Alt