GSC Haber - Olağan Genel Kurul Toplantısı | 25 Mart 2017 (Yönetim İbra Edildi) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Olağan Genel Kurul Toplantısı | 25 Mart 2017 (Yönetim İbra Edildi)

Şu satışın %80i bizim olayını yanlış anlamış olabiliriz. Satıştaki kâr'ın %80i kulübe gelecek. Yani s.ksen 500M dolar etmez o para.

Dursun koca bir yalancı belki gelmiş gecmis en kötü başkan olmayabilir ama her söylediği şeyin doğrusu sonradan çıkıyor.

Ben bu adam zerre güvenmiyorum ve açıkçası yaptığı her işte zarar eden tarafın Galatasaray olduğunu düşünüyorum.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

elelamin baskanları konustumu kendini dinletiyor su an mali kongrede konusuyor olmasın tvyi kapatırım bu adam GS ın haklarını nasıl koruyacak ligde imkanı yok. çok yumuşakbaşlı

6 yaşındaki taraftar bile ibra edileceklerini biliyor. Bize en yakın kongre üyesinin beyanatlarından da anlaşılıyor.

Şimdi bu nokta önemli.aşağı taraftaki Faaliyet Gelirlerine bakın özellikle.Bu Faal. Gelirleri aslında grup içi alış-satıştır.Olmayan gelir.

C7v19hKWsAAMlMf.jpg

Başkan şu anda kaçak oynuyor.AŞ' ye ait Mağaza AŞ (GS Store) Kulübe satıldı; tekrar geri alındı. Satışı gelir gibi gösterilince ee gelir artışı gözüküyor haliyle.

Finansman Giderleri:

Banka+Faktoring Faiz ve Komisyon Giderleri + Kur Farkları-Zararları...

2014'ten beri banka borcu %20 artarken
Kur farkı ve Faiz Giderleri %100 artmış. UEFA FFP cezasını verirken bas bas bağırıyor. Neden Yabancı Para ile kredi kullanıyorsun diye?

Kur farklarından öte %30 lardan faktoring lerden borç alınıyor... Hangi iş adamı kendi şirketi için bu tercihleri yapar ki?

Değerlendirmelere başlayalım:
TT Arena'nın Tapusu..
Aslında tapu GSM'ye ait. Bizde Üsta Hakkı var.Lakin zaten G.Saray'ın hakkıydı.

Üst hakkı yapılan protokol ile 2011 yılında devredilecekti. Ancak Polat yönetimi Mart 2011'de GSM ile rahatsız edici ayrı bir protokol yaptı.

Bunun hikayesi ve altında imzası olan Sn. Işın Çelebi'dir. Bu protokol sonrası GSM Üst Hakkını ısrarla devretmedi kulübe.

80% bizim, 20% Toki´nin... Toki insaati ve tüm maliyeti kendi cebinden karsilayacak (Nekadar tutar aceba 1000 tane küsur villa insaat maaliyeti ?).
Kendi cebi dersek, milletin cebidir bu. Yani halkin parasi bu kisaca. Birazcik düsünürsek, tokatlanmanin nerede, ve kime karsi gerceklesecegini görebiliriz.

Üst Alt