Olağan Seçimli Genel Kurul Başlığı - Sayfa 117 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olağan Seçimli Genel Kurul Başlığı

Transfer duyumu degil, idari duyumlar rtas

Transfer duyumu olmayinca daha iyi, sacma sapan hayaller kuruyoruz
Söyleyebileceğim herkes seçime odaklanmisken lisenin kabuk değiştiren yapısını kimsenin görmemesi , bu ileride haber yapılacaktır fakat bugün statükonun bayrak devrini gördünüz genç Galatasaraylilarin harekete geçtiğini gördük hep birlikte , yıllardır genel kurullarda uyuyan yaşlı dinazorlar goruyorken tırnak içinde kullanılan tabir gereği bunu soyledim bugün marşlar söyleyen bir katılımcı kitlesi vardı , bu en büyük işaret ve değişimin göstergesi , bugün yıllardır sandığa gitmeyen insanlarin heyecanla sandığa gittigini gördük Galatasaray bugün gerçekten 21 yaşında gibiydi ...

ONEPLUS A5000 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu seçimde taraftarın %90'ından fazlası Mustafa Cengiz'i desteklerken çok az kısımda yer alan isimlerdenim. Millet şampiyonluğun getirdiği mutlulukla MCengiz'i istiyordu ama ben daha en baştan beri kendilerini beğenmiyordum. Dursun'la yaptıkları seçimde elbette destekledim. Ancak ondan sonra gerek açıklamaları, gerek vizyonları bana çok yetersiz geldi.

Ozan Korkut ve yönetimi hem genç, hem eğitimli ve spordan gelmiş, hem de Faruk Süren'in desteğini almış ekipti. Kendilerinin çok özel şeyler yapacağını düşünüyordum. Ancak herkes Dursun seçilmesin diye onları unutup MCengiz'i istedi..

Dursun'u seçmeyelim derken onun farklı versiyonu seçildi. Kongre olmazsa 2021 Mayıs'ına kadar bu ekibi çekeceğiz.

Bu seçimde taraftarın %90'ından fazlası Mustafa Cengiz'i desteklerken çok az kısımda yer alan isimlerdenim. Millet şampiyonluğun getirdiği mutlulukla MCengiz'i istiyordu ama ben daha en baştan beri kendilerini beğenmiyordum. Dursun'la yaptıkları seçimde elbette destekledim. Ancak ondan sonra gerek açıklamaları, gerek vizyonları bana çok yetersiz geldi.

Ozan Korkut ve yönetimi hem genç, hem eğitimli ve spordan gelmiş, hem de Faruk Süren'in desteğini almış ekipti. Kendilerinin çok özel şeyler yapacağını düşünüyordum. Ancak herkes Dursun seçilmesin diye onları unutup MCengiz'i istedi..

Dursun'u seçmeyelim derken onun farklı versiyonu seçildi. Kongre olmazsa 2021 Mayıs'ına kadar bu ekibi çekeceğiz.
Ozan Korkut da başkan olamayacak kalibrede bir herif.

İyi bir aday olsa zaten seçilirdi.

Ben artık başkanın ve yönetimdeki isimlerin önemli olmadığını düşünüyorum. Hangi yönetim gelirse gelsin ilk 6 ay-1 sene iyi şeyler yapıyor gibi oluyor (ya da önceki yönetim son zamanlarında iyice saçmalamaya başladığı için yeni yönetim bize iyi gibi geliyor) sonrası yine aynı.

İsimlerden bağımsız olarak gidişat hep böyle.

Üst Alt