Olağanüstü Divan Kurulu Başlığı | 30 Nisan 2022 - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sırf kendi başkanlığını uzatmak için 4-11 haziran arasi acikladi seçim tarihini. Şimdi 4 haziran da lise sinavlari var milli eğitim bunu one sürüp iptalini istiyebilir böyle durumda gene uzar ve 1 sene daha kalsın yonetim denebilir. Kulliyen zarar bu yonetim tarihin en kötüsü.

Karalar baglamaya gerek yok tarih kötü değil fakat ısrarla en uç tarihi secmesinin bence bir nedeni var kokusu çıkar elbet nasıl bir çıkarı varsa
Metin'e taktı şu anda. Onun istediği tarih yerine madem beni başkan olarak görmüyorsun; benim dediğim tarih olacak inadına girdi Burak. Önce Antalya Başkanıyla sonra mevcut kulübün başkanıyla hiç yakışık almayan üslupla tartışmaya girdi. Umarım Eşref seçilir ve Metin tarihe gömülür.

Metin'e taktı şu anda. Onun istediği tarih yerine madem beni başkan olarak görmüyorsun; benim dediğim tarih olacak inadına girdi Burak. Önce Antalya Başkanıyla sonra mevcut kulübün başkanıyla hiç yakışık almayan üslupla tartışmaya girdi. Umarım Eşref seçilir ve Metin tarihe gömülür.
metinin seçilme şansı yok bence boş boş konusuyor+nazifoglu var
fakat eşref te keşke okanı getirse

Üst Alt