GSC Haber - Olağanüstü Genel Kurul Bilgilendirme | 2 Aralık | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Olağanüstü Genel Kurul Bilgilendirme | 2 Aralık

b311c6e381ce4bb2848c13aacb3290f2.jpeg

Galatasaray Spor Kulübü’nün 2 Aralık 2017 Cumartesi günü saat 10:00’da düzenlenecek Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, Haliç Kongre Merkezi, Haliç Oditoryum Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilecektir.

Üyelerimizin ulaşımını sağlamak amacıyla Taksim AKM önünden, Yeşilköy Çınar Hotel önünden ve Kalamış Galatasaray Tesisleri'nden servis kaldırılacaktır. Otobüsler 09:00'da hareket edecek olup Olağanüstü Genel Kurul bitiminde üyelerimizi aynı güzergaha bırakacaktır. Araçları ile gelecek üyelerimiz için ücretli otopark hizmeti verilecektir.

Fuaye alanına ve salona yaka kartı olmayanların ve dinleyicilerin alınmayacağını hatırlatır, saygılarımızı sunarız.

GÜNDEM:
1-Açılış,
2-Genel Kurul Başkanlık Divanı’nın oluşması,
3-Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın söylenmesi,
4-2017 yılı hesap dönemi bütçe revizyonunun görüşülmesi, oylanması ve karara bağlanması,
5-Kapanış.

Adres: Sütlüce Mahallesi, Karaağaç Caddesi. No:19

galatasaray.org

şüphesiz toplantıları kaçırmayan genel kurul üyelerimiz bizzat iştirak ederek bizi bilgilendireceklerdir..

Mikrofona üflüyor sürekli ulan Dursun bir işi düzgün yap, dünyanın en önemli şeyini anlatsa dinlenmez bu adam ya.

75 milyon için borçlanma yetkisi istediğini anlatırken "borçalnma yetkisi istediğimiz gibi bir şey yok" falan dedi şu an. Zaten bu makamlara gelmiş bir adam konuşurken sesi bu kadar titremez. Var o işte bi pislik.

Ulan herşeyi zararına sattı,hayla borçlandırma mı diyo,hain başkan bıraktığnda enkazın allahını bırakacak

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dursun da Aysal'a döndü iyice dk başı bedelli yapmaya başladı. Nominal değer falan da az daha kırılgan olsa hisse 5 lira altına inecek 5 lira altına inecek hisse için lot başına 4 lira verecek insanlar, işin cılkı çıkmaya başladı iyice.

Son 5 yılda yapılan 4. bedelli olacak kabul edilirse sanırım.

Uzun zaman sonra bi genel kurulun tamamını izlemeye tahammül edemedim. Mehmet Helvacı sonrası kapadım.

Var mı haber değeri taşıyan bi konuşma?
(Kabul edildiği zaten bi haber değil. Adam kongreyi köşeye sıkıştırmış. Biz bunu harcadık izin vermek zorundasınız demiş resmen, hem de Aralık'ta)

Uzun zaman sonra bi genel kurulun tamamını izlemeye tahammül edemedim. Mehmet Helvacı sonrası kapadım.

Var mı haber değeri taşıyan bi konuşma?
(Kabul edildiği zaten bi haber değil. Adam kongreyi köşeye sıkıştırmış. Biz bunu harcadık izin vermek zorundasınız demiş resmen, hem de Aralık'ta)
Eğer yanlış anlamadıysam devre arasında basketbol salonu için temel atma gerçekleşecek haber değeri taşıyan başka bir şey yok.

[FONT=&quot]Faruk Süren de borçlanma yetkisine onay vermiş.artık medyaya çıkıp dursun'a sallamasın bir zahmet!!adamın arkasından atıp tutup genel kurulda yetki vermek için el kaldırmak nasıl bir kafa!

[/FONT]
DQCtYnuX4AIrPnI.jpg
[FONT=&quot]

[/FONT]

Üst Alt