Olağanüstü Seçim Genel Kurul Toplantısı | Ünal Aysal Yeni Başkanımız - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olağanüstü Seçim Genel Kurul Toplantısı | Ünal Aysal Yeni Başkanımız

Cevap: Olağanüstü Seçim Genel Kurul Toplantısı | 14 Mayıs | 10.00 | GSTV

mcyknk.jpg

:bid:

galatasarayimiz onumzdaki 100 yilin kadari yarin cizilir ve belli olacaktir insallah hayirlisi olur.

Yarınki seçimlerde iki aday var; Ünal Aysal ve diğerleri...

ben ünal aysali yeni baksan olarak görüyorum 3 aday dan da en cok o saygin koltuga ünal aysal yakisir durus sayginlik vizyon güc olarak.

Adnan Polat´in secimi etkileyecek gücü olsaydi ibra olurdu zaten. Hikaye. Inan Kirac´a tepki oylari olabilir en fazla. Polat´la alakasi olmaz

• 14 Mayıs 2011 tarihinde Galatasaray Lisesi’nde yapılacak Olağanüstü Seçim Genel Kurulumuzda oy verme işlemleri saat 10.00 - 15.00 arasındadır.

saat 2 de (almanya iicn) oy kullanimi bitiyor ve aksam 5 gibi belli olur insallah.

Adnan Polat´in secimi etkileyecek gücü olsaydi ibra olurdu zaten. Hikaye. Inan Kirac´a tepki oylari olabilir en fazla. Polat´la alakasi olmaz

Onur kongrede başkan adayları seçimlere geçilmeden önce kısa birer konuşma yapmıyorlarmıydı? Programda görünmüyor?

Neyse ben yemek yemeye gidiyorum, sonra da belki uyurum. Yarin cok yogun bir gün olacak. :D

duruşları yeter :)

zaten dikkat ettiyseniz bugunki programda bile fark belli oluyor Aysal'ın yönetici adayı ne kadar medenice konuşuyordu

kıran'ın adayı ise sürekli sataşıyordu

helvacı ve kıran sataşarak oy toplama gayretinde anca

Büyük Başkan Ünal Aysal hele şu eski şampiyonlar ligi günlerine geri dönelim başka bişey istemiyorum :)

almanya dan oy atma olayi olsaydi keske kafadan ünal aysale 4 tane oy giderdi :)

Onur kongrede başkan adayları seçimlere geçilmeden önce kısa birer konuşma yapmıyorlarmıydı? Programda görünmüyor?

Benim bildigim yapiyorlardi. Öyle hatirliyorum. Cok kisa, herkese basari filan dilerler herhalde. 3 aday filan var ya, simdi 2 saat Helvaci´yi filan dinlemek istemezler herhalde :) Malum basladi mi susmuyor :) Gece yarisina kadar sürer valla:) Kazanan Baskan kapanis konusmasini yapar büyük ihtimalle.

14 Mayis 2006: 20.45 Sampiyonluk

14 Mayis 2011: Polat´tan kurtulus

Benim bildigim yapiyorlardi. Öyle hatirliyorum. Cok kisa, herkese basari filan dilerler herhalde. 3 aday filan var ya, simdi 2 saat Helvaci´yi filan dinlemek istemezler herhalde :) Malum basladi mi susmuyor :) Gece yarisina kadar sürer valla:) Kazanan Baskan kapanis konusmasini yapar büyük ihtimalle.

Açılışta yok, kapanışta var.

Üst Alt