Olağanüstü Seçim İptal Olmayacak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olağanüstü Seçim İptal Olmayacak

Seçim olacak !

İrfan Aktar,Sedat Doğan,Türker Aslan,:Kısaca dedikleri seçim olacak..

Beyoğlu 2. Asliye Hukuk mahkemesinin kongre için aldığı tedbir kararının 14 Mayıs'ta yapılacak seçimi engellemeyeceği bildirildi.

27 Mart'taki mali kongreyle ilgili olarak ihtiyati tedbir kararı alan Beyoğlu 2. Asliye Hukuk Mahkemesi'nden kulübe gönderilen mektubu camiada heyecanlı dakikaların yaşanmasına neden oldu.

Ancak Başkan Adnan Polat 'mali ya da idari olarak aklanamayan yönetimler 30 gün içinde seçime gitmek zorundadır' diyen tüzüğün 87. maddesinin 22. fıkrasına göre değil, seçimle ilgili olağanüstü toplantı ve gündemi belirleyen 28. maddenin 1. fıkrasına göre seçim kararı aldığı için 14 Mayıs'taki olağanüstü kongrenin önünde engel bulunmadığı ifade edildi.Lig TV

Zira, 07-14 Mayıs 2011 günlü olağanüstü genel kurul toplantısı kararının, genel kurulun 27.03.2011 tarihli kararına dayanılarak değil, Yönetim Kurulunun Tüzüğün 25’nci maddesi 3’ncü bendine istinaden alındığı tespit edildi.

İş bu TUTANAK, 14 Nisan 2011 günü birlikte tanzim ve imza edildi.

Divan Başkanlığı'ndan Duyuru - 18.04.2011 13:12 (KULÜP HABERLERİ) / Galatasaray.org

Ancak mevcut şartlarda devam etmek Galatasaray’a zarar vereceğinden, Yönetim Kurulu kararı ile 7 Mayıs 2011 günü, çoğunluk sağlanamayacağı için de 14 Mayıs 2011 günü kulübümüzün Seçim Genel Kurulu’nu yapma kararı aldık

Başkan Adnan Polat Basın Toplantısı Düzenledi - 06.04.2011 14:17 (KULÜP HABERLERİ) / Galatasaray.org

Rahat olun renkdaşlar..Mahkeme bu kararı önceden vermişdi..Tebliği dün kulübe ulaşdı..Mahkemenin verdiği karar Genel kuruldaki kararı engellemek içindir,Yönetim kararı ile seçim alındığı iÇin mahkemede buna karışamaz..

Ntvspor:Adnan polat yönetim kararı ile seçim aldıklarını yenileyerek son noktayı koyacak..

Seçime engel yok

Galatasaray Tüzüğü’nün 28. maddesinin ikinci ile üçüncü fıkralarında açıkça belirtildiği şekilde seçim kararının alındığı ve bunun da gazete ilanıyla yayınlanmasından dolayı herhangi bir sorun olmadığı ifade edildi.

Fanatik

Gökmen Özdemir:Seçim kararı tüzük2ün 28-1 maddesine göre alındı..Seçime engel yok.

Yalçın dümere dün facede bu bilgiler gösterildi..Oda anında "U" dönüşü yaptı..KAPAK oldu .

Sadece formaliteden 3 mayıs beklenecek..Bu süre zarfındada adaylar zaten çalışmasına devam edecek..14 mayısdada başkanımız belli olacak.

mahkeme seçime gitmeyin dedi..

beyoğlu 2. asliye hukuk mahkemesi olağanüstü seçime gidilmemesi kararını klübe iletti.

Cevap: Olağanüstü seçim iptal oldu

Yönetim Kurulu kararı ile seçime gidildi.

Hala Ntvspor ortalığı karıştırıyor..

Yönetim mali genel yüzünden mi seçime gitti,Yoksa kendi isteği ile mi gitti..diyorlar..

Divan kurulu başkanıda söyledi..Kendi istekleri ile seçime gittiler..Bu yüzden mahkeme seçimi etkilemez..Nedense hala bulandırıyorlar..

Yönetim Kurulu kararı ile seçime gidildi.

Hala Ntvspor ortalığı karıştırıyor..

Yönetim mali genel yüzünden mi seçime gitti,Yoksa kendi isteği ile mi gitti..diyorlar..

Divan kurulu başkanıda söyledi..Kendi istekleri ile seçime gittiler..Bu yüzden mahkeme seçimi etkilemez..Nedense hala bulandırıyorlar..

noramalinde öyle ama bu polatin napacagi belli olmaz.egerki secim olmaz ise bu taraftar kulübü basmali

Polat seçim kararını mali ibrasızlıktan dolayı almadı.Mahkemenin verdiği karar ibrasızlık üzerine verilmiş bir karar.Yani Polat eğer manevrasını ibrasızlık yüzünden seçime gittim şeklinde yapmışsa o zaman seçim iptal olur...

Polat hukukçularla toplantıya girmiş.Bugün belli olur durum...

Üst Alt