Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Başlığı | 11 Haziran 2022 - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek mi Eşref Hamamcıoğlu mu?

• Kullanılan toplam oy
    307
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FD: Benim 27 kişilik hukuk ekibim var. 100'lerce mahkemem var. Hukuku iyi bilirim. fener'e 28 şampiyonluk verirlerse yapanı da yaptıranı da pişman ederim! Sözüm Mayıs ayında tüm Türkiye ve Bağdat caddesinde sarı kırmızılı formlarla şampiyonluk kutlamak. Bağdat caddesinin yarısı Galatasaray'lı.

Yorumcuların ve sorulan soruların seviyesi nekadar düşük, dinlerken üzülüyorum. Adam düzgün konuşuyor aslında ama bakalım ne olacak sonunda...

FD: Benim 27 kişilik hukuk ekibim var. 100'lerce mahkemem var. Hukuku iyi bilirim. fener'e 28 şampiyonluk verirlerse yapanı da yaptıranı da pişman ederim! Sözüm Mayıs ayında tüm Türkiye ve Bağdat caddesinde sarı kırmızılı formlarla şampiyonluk kutlamak. Bağdat caddesinin yarısı Galatasaray'lı.

Bu hadi yarısı olmasa bile %40 vardır bu arada. Ama yeri olmayan saçma argümanların olduğu konuşmalarda çok fazla var şu programda.

Oylamada MÖ nün %41 olması bana dehşet veriyor

Onyargilarimi bir tarafa koyup sureci gozlemleyince diyorum ki ben de sayin Develioglu'nun yerinde olsaydim ben de yaptigi her seyi yapardim. Sn. Hamamcioglu ve Sn. Ozturk tatmin etmiyor. Genel kurulun fevri davranislarinin Campos-Sensibile-Torrent ucgenini bozmasindan cok rahatsiz oldugum icin bu dava darbesini de o acidan hos goruyorum.

Sonra onyargilarimi yeniden ustlenince alti ay sonra A.Ozturk ne diyecek buna odaklanmis vaziyetteyim.

Sn. Develioglu'nun mevcut durumda E.Hamamcioglu ve M.Ozturk'un rekabetten kacarak kolay yoldan tepeye yerlesme mucadelesi verdigi tespitine katiliyorum. Ozellikle azinlik darbesi gibi kullanilan idari ibra aygitinin sonucunda boyle "rezillikler" yasanmasi iyi oluyor aksi takdirde statukodan yararlananlara teslim olur G.Saray.

Çapsız adamlar Galatasaray başkanlığına aday oluyor ha?

Cebinden 500000 Euro veremeyecek adamlar

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

camiadan kimsenin tanımadığı, mahkemelere istediği zaman karar aldırtan develioğlundan korkmak gerek diye düşünüyorum. bu adamın olayı normal değil, var bi durum arkasında sanki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt