GSC Haber - Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Başlığı | Kazanan Mustafa Cengiz ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kafautuleme.jpg

Keyfiyet yok , hic bir zaman secimlerde toplam uyenin yarisi gelmemistir gelmeyecektir

bu tum kluplerde de boyledir , inceleyin

hal boyle olunca da onca binlerce insan sonucu muamma bir toplantiya gelmez, bu yuzden de kanun geregi "mecburen aciklanan" 2 tarihten ikincisi esas secim tarihi oluyor

Yarısının bile gelmemesi ilgisizlik ve keyfi birşey.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Secilince Terim'i getirecegim diyen adami Aysal desteklemez bence.Aysalci aday henuz cikmadi veya hic cikmayacak.

Ha sorunun cevabını ben vereyim bu arada,Dursun kazanır ikna edici bir farkla.O şimdiden belli.Anca derinler düşüncesini değiştirir de başka adayı işaret ederlerse kaybedebilir,Yarsuvat zamanında olduğu gibi güçlü bir listeyle sürpriz bir aday çıkacak falan.Onun haricinde Dursun şimdiden seçildi bence.Bari hoca konusunda saçmalamasa her zaman olduğu gibi.

Yasin cakmak kim arkadaşlar galatasarayın binlerce üyesinden twitteri faal kullanan biri sadece yönetım kuruluna yazanı bile gördüm gittikce komik olmaya başlıyor işler.

İki gün geçti hala Dursun Özbek’in karşısına ciddi bir rakip çıkmadı.

Seçimde ciddi bir rakip çıkmaz ve Dursun Özbek yeniden başkan seçilirse (ki öyle görünüyor) başkanı eleştiren, gömen karşısında beni bulur. Kulübü bitiriyor, Galatasaray’ı yok ediyor diye iddia ettiğiniz adama karşı muhalefet birleşemiyorsa bunda Özbek’in hiç bir suçu yoktur!!!

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İki gün geçti hala Dursun Özbek’in karşısına ciddi bir rakip çıkmadı.

Seçimde ciddi bir rakip çıkmaz ve Dursun Özbek yeniden başkan seçilirse (ki öyle görünüyor) başkanı eleştiren, gömen karşısında beni bulur. Kulübü bitiriyor, Galatasaray’ı yok ediyor diye iddia ettiğiniz adama karşı muhalefet birleşemiyorsa bunda Özbek’in hiç bir suçu yoktur!!!

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tamam seçim beklenmedik bir karardı da,seçime 4-5 ay var hiç mi çalışmamıştı yani muhalif kanat veya diğer adaylar?

Üst Alt