Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Sandık Sonuçları | DÖ : 2208 EH : 2073 | Kazanan Dursun Özbek - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Sandık Sonuçları | DÖ : 2208 EH : 2073 | Kazanan Dursun Özbek

İki aday da içime sinmiyordu da taraftar olarak bizi başarı ilgilendirir. Muhalefet olmak bize ne katacak en fazla 1 sene sonra herkes ben demiştim diye konuşur. Başarısız olanı genel kurul cezalandırıyor zaten

Cok aci bir gece. Gs kaybetti, Esref Baskanimiz kaybetti. Bu kirginlikla bir daha aday da olmaz.
iki kere bu şekilde kaybeden zaten olmaz - o lobide zaten onu aday yapmaz.

şu tezimin hala arkasındayım - nasıl Dursun bugün yaşı maşı diye öne çıkarıldı öte tarafta, aynısı bu lobide Aysal üzerinden - Eşref ikinci başkan şeklinde yapılsa onlar kazanırdı (Dursun'da aday olmazdı orda zaten)

önce davranan kazandı gibi

Hayırlı olsun. Dursun Özbek’in başkanlığı ve sonrasında yaptıklarından sonda tekrar aday olması hatta kulüpte üye olması bile garipken tekrar Başkan seçildi. Bu da EH’a yazar.

Mantık DÖ başkanlığında kulübün artık dönülmeyecek bir yola girip batacağını söylüyor. Göreceğiz.

Sunumları berbattı. Projelerin çapı ise çok ciddi ve büyük. Erden Timur’u çok az tanıyorum. GS’a yardımcı olması, parasını hibe etmesi, basketbola sponsor olması vesaire hepsi çok güzel hareketler.

Umarım bütün büyük projelerin tek sorumlusu Timur olur ve şu ana kadar çizdiği çizgiyi koruyup büyük bir Galatasaray’lı gibi devam eder.

Bu gerçekleşirse, kulüp düzlüğe çıkar ve Galatasaray bu ülkede diğer “batmış” büyük kulüplerle çok ciddi bir fark açar.

Ancak eğer DÖ Timur’u seçim kozu olarak kullanıp, bir kaç aya kadar anlaşmazlıklar vesaire diye gönderir tüm arsa ve benzeri projeleri kendisi yaparsa, bende neredeyse hep olduğu gibi Galatasaray’dan başka herkesin kazandığı ve Galatasaray’ın kaybettiği bir süreç geçiririz inancı var.

Göreceğiz….

iki kere bu şekilde kaybeden zaten olmaz - o lobide zaten onu aday yapmaz.

şu tezimin hala arkasındayım - nasıl Dursun bugün yaşı maşı diye öne çıkarıldı öte tarafta, aynısı bu lobide Aysal üzerinden - Eşref ikinci başkan şeklinde yapılsa onlar kazanırdı (Dursun'da aday olmazdı orda zaten)

önce davranan kazandı gibi
Ceman Özgörkey falan Dursun'a gitmeden önce Aysal'a gittiler zaten aday ol bizde listende olalım birleştirici bir liste olsun diye ama Aysal reddetti. Bunun üzerine Dursun'a gittiler yani Aysal aday olsaydı Özgörkey- Cibara kesşn belki Erden Timur falan onun listesinde olacaktı.

D. Özbek'i istemediğimden E. Hamamcıoğlu kazansın istiyordum açıkçası ama hayırlı olsun demek düşer.
Ekibinin etkisiyle iyi bir dönem bizleri bekliyordur umarım.

Üst Alt