Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Sandık Sonuçları | DÖ : 2208 EH : 2073 | Kazanan Dursun Özbek - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Sandık Sonuçları | DÖ : 2208 EH : 2073 | Kazanan Dursun Özbek

Ceman Özgörkey falan Dursun'a gitmeden önce Aysal'a gittiler zaten aday ol bizde listende olalım birleştirici bir liste olsun diye ama Aysal reddetti. Bunun üzerine Dursun'a gittiler yani Aysal aday olsaydı Özgörkey- Cibara kesşn belki Erden Timur falan onun listesinde olacaktı.

Tamam işte demek istediğim bu ... yani burda üzülen ve bir anda sinirini dışa vuranlar aslında sakinleştiğinde anlayacaktır bu dengeyi..

Bende tabii ki Aysal tepede olsun dursun yerine , ikinci başkan Eşref olsun Cemal ve Erden timur bu listee bu grupta olsun. 4400 oyun 3600 ünü falan alırdı . Daha da mutlu olurdum..

ama durumlar öyle gelişmedi işte maalesef

Edit: Aysal'a bakışım sarsıldı bu süreçte yalan yok - yani tamda ederi olmayan şeyleri savundular ve "mecburen" durdular o pozisyonda - keşke daha iyi şeyler geliştirselerdi.

Cok aci bir gece. Gs kaybetti, Esref Baskanimiz kaybetti. Bu kirginlikla bir daha aday da olmaz.

Eşref Hamamcıoğlu, Galatasaray’daki köhne ve yok olmaya mahkum zihniyeti temsil ediyordu. Bu yüzden sevindim başkan olmamasına. Neymiş küçülmekten başka çare yokmuş, gayrimenkulcümüymüşüz, vs.

Erden Timur ise tam tersi yenilikçi ve elini taşın altına koyan bir zihniyet. 30-40 milyonluk bir camiaya başkan olacaksan ve ciddi mali yukumlulugun varsa, once kendine bir bakacaksin ben bu paralari verebilir miyim? Yok veremem diyosan, hic girmiyceksin bu ise, bir. 9.5 milyar TLlik proje hayal diyosan, onun 10 katini zaten yapmis olan Erden Timura bakacaksın bu iki.

Dursun Ozbeke her turlu hakareti saydirmis biri olarak, bu insan yoklugunda Erden Timur sebebiyle baskanligina sevindim.

Ne zamanki dino zihniyet kulubu gercek anlamda herkese acar, ya da olur giderler, o zaman gercek anlamda bir rekabet gorebiliriz secimde.

Üst Alt