Olası Marcao ve Luyindama Satışlarında Nasıl Kadro Kurardınız? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olası Marcao ve Luyindama Satışlarında Nasıl Kadro Kurardınız?

Luyindama yerine Wout Faes’i takimda gormek isterim. Cok saglam oynuyor. Genc yasina ragmen ozguvenli.

Marcao yerine Fiorentina’da fazla sure almayan Igor olabilir. Ayni Marcao gibi brezilyali ve sol ayakli stoper. Geriden oyun kurma konusunda Marcao kadar iyi degil ama Marcao’dan daha hizli bir stoper.

Luyindama yerine Wout Faes’i takimda gormek isterim. Cok saglam oynuyor. Genc yasina ragmen ozguvenli.

Marcao yerine Fiorentina’da fazla sure almayan Igor olabilir. Ayni Marcao gibi brezilyali ve sol ayakli stoper. Geriden oyun kurma konusunda Marcao kadar iyi degil ama Marcao’dan daha hizli bir stoper.
son maçında pek iyi görüntü çizmedi en azından özetlerden gördüğüm kadarıyla FAES

bu Albayraka güvenipdemi satacaz...ben bu sezon öyle yada böyle bitsin o zaman bakalım nasıl bir yönetim olacak ona bakacaz...yeni sezonda zaten FFPde olmayacak o yüzden istediğimiz gibi transfer yapabiliyoruz...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Muslera
Omar, Faes, Abram, Bjorkan
Bellegarde, Dorukhan
Despodov, Marchwinski, Kilinc
Yaremchuk

Bjorkan haric hepsinle son 1-1,5 senede ilgilenmistik ordan sectim. Yedegi birde belese Zinckernagel ve Kenani alsak iyi olur.

Üst Alt