Olcan Adın Analizi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olcan Adın Analizi

4a9e0olcan_ant_2506(2).jpg

Olcan Adın Analizi GSCimbom Portal'da

Cevap: Olcan Adın Analizi

Gelmesini istiyorum Olcan'ın faydalı olabileceğini de düşünüyorum.Yazılanlara göre de geliyor gibi hayırlısı...

Oyuncuların tuttuğu takımlara takılırsak sarp gibiler bize kalır.

Olcan olmasa Antep 3.bölgeye top götüremeyecek. Sezonun 2.yarısı yabancıdan ziyade yerli transferi yapmalıyız.

Yabancı transferini sezon sonuna bırakmalıyız.Daha iyi araştıralım.

ya arkadaşlar hakikaten bazen sizi anlamıyorum daha bundan birkaç ay önce Özgür Çek hakkında konuşurken FB'li diye istemeyenler sanki bu forumdan değildi FB'li oyuncu istemeyiz diyerek dolaşanlar vardı.. Caner bizde oynarken neler söylendiği hala kulaklarımdayken FB'liyse ne olmuş FB'li olduğunu nerden çıkardınız gibi tuhaf yorumlar beni şaşırtıyor açıkcası ben o gün Özgür Çek içinde aynı şeyleri söylemiştim belki hatırlayanınız vardır.. Olcan içinde söylüyorum bana göre iyi bir oyuncu FB'li oluşu benim için önemli değil.. Ancak orada - olarak yazmamın sebebi Caner'de, Emre'de ve Özgür'de gördüm ki bu problem oluyor... Bu problemi yaratanda ben değilim sizlersiniz.. Ayrıca FB'li olduğunu sağır sultan bile biliyor bu oyuncunun..

26 yaşında olayına gelince 26 anadolu kulüplerinde oynayan oyuncular için yaşlı bana göre bu yaşa kadar hiçbir büyük takıma gidememesi handikap tabiki.. Sarp, Ali Turan gibi oyuncularda bize geldiğinde bu yaşlardaydı.. Birde Genç Olcan imajı var hem medya da hemde Taraftarlarımız arasında kabul etmek gerekir ki Olcan parlamakta bir hayli geç kaldı. Bu da ya bize gelince tutmazsa diye endişelendiriyor beni..

Arda Galatasaraylıydıda ne oldu

aynen.. adam en zor senemizde bizi yüzüstü bırakıp kaçarcasına gitti. hemde tam kalacağına inandırmışken. ama fenerli oyuncular ne yaptı? cl ye alınmasakta takımımız küme düşsede yinede gerekirse para almayız oynarız çıkarız tekrar süper lige dediler. eğer arda GERÇEK galatasaraylıysa yemin ederimki o zaman ben fenerbahçeliyim..

18 yaşındayken en baba Galatasaraylı dahi Fenerbahçe transfer etmek isterse Fenerbahçe'ye gider.

Adamın ekmek kazanabileceği tek yol futbol. Ama fenerbahçeli olduğunu zaten açıklamış.

Ben bundan öncesine Fenerbahçeli olmadığını iddia eden arkadaşlardan yorum bekliyorum.

Üst Alt