Olcan Adın İçin Baskı Var!


e943folcanad%C4%B1n_24062010.jpg
Teknik direktör Fatih Terim’in raporu doğrultusunda transfer çalışmalarına erkenden başlayan Galatasaray, Gaziantepspor’un yıldız oyuncusu Olcan Adın için ısrarını sürdürüyor.Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Olcan Adın için baskı var!musleraeboue semih ujfalusi taiwotore selcuk melo olcansercan elmander


=> min. şampiyonlar ligi çeyrek final
 
Cevap: Olcan Adın için baskı var!musleraeboue semih ujfalusi taiwotore selcuk melo olcansercan elmander


=> min. şampiyonlar ligi çeyrek finalDünya karması da kursak Şampiyonlar Ligi Çeyrek Finali nasıl garanti ediliyor anlamam. Çok büyük ihtimalle 4. torbadan giriceğiz, gruptan lider çıkma olasılığımız ikinci çıkma olasılığımızdan bir hayli düşük. Eğer ikinci olarak çıkarsak 2. turda da grup liderleri arasından Barcelona geldi kurada, ne olacak? Tamam iyi kadro kuralım, takıma güvenelim, destek olalım, Barcelona çıkarsa da ümitsizliğe kapılmayalım futbol bu, kazanadabiliriz ama "garanti" demek abes. Bana kalırsa istersen takımını yıldızlar toplululuğu haline getir gruptan çıkacağın bile garanti olmaz, M.City güzel bir örnektir buna.
 
Cevap: Olcan Adın İçin Baskı Var!M.City'yi örnek gösterip durmayın. Dün on kere aynı örneği okudum. Galatasaray'ın Avrupa'da başarı potansiyelini dünya kabul etmiş, siz ise M.City gibi ezik bir kulüple Galatasarayı aynı keseye koyuyorsunuz.Şuan ki mevcut kadro bile hedef görmesede iş görürdü CL'de.
 
Cevap: Olcan Adın İçin Baskı Var!avrupada nasıl top oynadığımızı cümle alem biliyor. o yüzden sıkıntı olmazdı en kötü gruplardan çıkardık (;
 
Cevap: Olcan Adın İçin Baskı Var!Hemen önümüzde ki yıl belki zor ama önümüzde ki 3-5 yıl içerisinde büyük bir başarı yakalarız avrupada. Ama o başarının gelmesi için şimdiden Olcan gibi Gökhan Töre gibi isimleri takıma kazandırmak gerekiyor. Hatta Muhammet Demir bile alınmalı. Madem geleceği gartanti altına almak istiyoruz şuan Muhammet Demir ve Cenk Tosun'dan daha iyi bir yerli forvet yok. Mustafa Pektemek vardı ama onu kaptırdık.
 
Cevap: Olcan Adın için baskı var!Dünya karması da kursak Şampiyonlar Ligi Çeyrek Finali nasıl garanti ediliyor anlamam. Çok büyük ihtimalle 4. torbadan giriceğiz, gruptan lider çıkma olasılığımız ikinci çıkma olasılığımızdan bir hayli düşük. Eğer ikinci olarak çıkarsak 2. turda da grup liderleri arasından Barcelona geldi kurada, ne olacak? Tamam iyi kadro kuralım, takıma güvenelim, destek olalım, Barcelona çıkarsa da ümitsizliğe kapılmayalım futbol bu, kazanadabiliriz ama "garanti" demek abes. Bana kalırsa istersen takımını yıldızlar toplululuğu haline getir gruptan çıkacağın bile garanti olmaz, M.City güzel bir örnektir buna.Tabiki hiçbirşey garanti değil yahu, ilk turda Barcelona çıkarsa veda ederiz büyük ihtimal fakat ben onu bu kadronun gücünü potansiyelini ortaya koymak açısından söyledim. Verdiğin örneğe göre ozaman kolay rakipler gelirse yarı finale kadar da çıkabiliriz tam tersi olarak.Fenerbahçe nin bile deividlerle falan çeyrek finale geldiğini hatırlıyosun umarım. Böyle bi durumda bizim en az çeyrek final oynamamız hiç sürpriz olmaz bunu söylemek istiyorum.
 
Cevap: Olcan Adın İçin Baskı Var!Olcan ismi çok sık geçmeye başladı...Umarım alınır.

Ben bu transferden çok umutluyum.
 
Üst Alt