Olcan Adın Trabzonspor'da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olcan Adın Trabzonspor'da

Cevap: Olcan Adın Trabzonspor'da İddiası

Ozan Ipek satilik degil diye aciklama yapmis Bursa.

Bursa, Kayseri, Antep birlik olup bizi kazıklamayı becerebiliyorlar. Biz büyükler birlik olup şunlara kafa tutamıyoruz.

Ozan İpek: 1M Euro

Olcan: 2M

Alper: 2,5M

Yiğit: 1,5M

Böyle bir liste çıkaracaksın, herkes uyacak aga

Transfer dönemi açılmadan "bizim önceliğimiz yerli isimler,öncelikle kaliteli yerlileri kadromuza katmak istiyoruz" deyip aç alıcı rolüne düşmekte ayrı bir hata..

Önceliğimiz yerli,bize kaliteli yerli lazım deyipte sonra yerliye para vermem gidip yabanca alırım demekte ayrı bir çelişki zaten..

kesinlikle. ama soyle bisey var onu diyen fatih hocaydi. baskan hatirliyosan trt de reyesi isterse aliriz demisti. baskan cok ayri kafada. bence sadece hocayi dinlemeli. bu adnan ozturk fln sacma sapan fikirler uretiyo. yerliye para vermem alayina gider dersen sonun adnan polat benzer. ben sarptan xavi cikartirim kafasi bu. olmaz. kusura bakmasin kimse.

BİZE NE KALDI LAN. herkes alıyor. ozaman berkine mertana şans vereceksn. illa birilerinin sakatlanmasını beklmeyeceksin. mertan kazım kazımdan daha verimsiz oynayabilirmi sanmıyorum.

anlamıyorum lan yeter ya

yerli, alın agabey verin parasını alın

bayern gibi ülkenin en büyük kulübü isen pasacasın parayı alacasın en iyileri

Yönetimin ne yapmaya calıştığını anlamıyorum. Biz bu kafayla eski Türk iskeletini oluşturamayız.

mertan sevenler dernegi tarafindan taslanmak istemiyorum ama. hoca sey demisti ozel olarak fizik vs. calisma yaptiriyoruz hazirliyoruz demisti. bide benfica macinda fizik eksikligi barizdi. BENCE. o sekilde buyuk beklentilerle cikarsa harcanir gider. kendisinede yazik olur. o yuzden ustune transfer yapip arada oynatirsak kazanabiliriz. misal amrabat gelse yedegine mertana cekerdin. muthis olurdu. kazimda s. sonu sut-out.

Bizimkiler Olcan'da önceliği bıraktılarsa.. Töre veya onun ayarında bir oyuncu ile anlaşılmış demektir.

Olcan'ı her ihtimalde 1 milyon euro için bırakmazlar çünkü. Ben yinede Olcan'ı çok istiyordum. Üzüldüm

Üst Alt