Olcan Adın Trabzonspor'da - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olcan Adın Trabzonspor'da

Cevap: Olcan Adın Trabzonspor'da

Senol Günes bir ara 442 oynatacakti, vazgeçti, simdi 442'ye dönerse çok akilli is yapar..

Onur'u da tekrar kaleye koyarsa iyi olabilir. Tam 442 orta saha'si kurdular aslinda. Olcan - Colman - Zokora - Volkan ileriye de Burak ve bir yeni forvet alsalar iyi ederler.

Sezer Badur: Serbest bir oyuncuyum, 5-6 kulüpten teklif var ama henüz karar vermedim. Gaziantepspor’da oynamak isterim ama anlaşmadım

3,5 milyona almis olsaydik gram uzulmezdim.. Trabzonda bence macin adamiydi.. burak felan fasa fiso.. adam butun ataklarin baslangici gibi biseydi..

ilk golde onun sayesinde oldu..

Olcan - Melo - Selçuk - Çolak

Dörtlüsü müthis olurdu, hep dedim, bu lig'de Olcan alinacak ilk yerli'dir.. yok yedek oyuncusu olur su bu dendi, ama bügün yine klasini belli etti..

cok buyuk enayilik yaptik bu oyuncuyu almadigimiz icin.. alper potugun 5 milyon ettigi yerde.. olcani 3,5 kaptirmak enayiligin daniskasidir kanimca..

Olcan'i almamak bir hataydi bence. Yok Olcan'i almayip baska iyi yerli oyuncu alinacaksa veya alt yapi'dan monte edilecekse eyvAllah ama bunu yapmazsak hata yaptik demektir.

Çok büyük eşşeklik ettik, kaçırdık bu adamı.

Şimdi Selçuk gibi kontratı bitince almak da zor bu adamı.

Üst Alt