# Olcan Adın | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Olcan Adın

Galatasaray'dan Süpriz Sol Kanat Atağı!

Galatasaray'ın devre arasında Atletico Madrid'ten Reyes'le ilgilendiği herkes tarafından bilinirken adı saklı tutulan alternatif isim ise yerli bir oyuncu.

Özellikle son iki sezondaki performansı ile göz dolduran eski Fenerbahçeli Olcan Adın Galatasaray'a yakın.

Galatasaray bu transfer için Gaziantepspor'la temasa geçmiş durumda. Güney temsilcisi yıldız oyuncusu için sarı-kırmızılılardan 5 milyon euro istiyor. Galatasaray ise pazarlıkları 2.5 milyon eurodan açtı.

Takas teklifi de öneren Galatasaray'ın Serkan Kurtuluş önerisine Gaziantepspor olumlu yanıt verdi.

21 yaşındaki genç savunmacı Serkan Kurtuluş bu sezon Galatasaray'da forma şansı bulamadı ve Fatih Terim gelecekte Serkan'ı kadroda düşünmüyor.

Ayrıca Serkan'ın ağabeyi eski Beşiktaşlı Serdar Kurtuluş da Gaziantepspor forması giyiyor.

Bu transferin iki kulübün ortak bir fiyatta anlaşmasıyla her an gerçekleşebileceği konuşuluyor.

Medyaspor.com

Cevap: # Olcan Adın

2 hafta önce çıksa haber baya sevinirdim ama Emre Çolak'ın önü kesilecekse olmasın, o adam 3-4 maç daha iyi oynasın ilk 11 i kapar

Çok iyi transfer olur kanımca ama yüksek bonservis isterler, zor görüyorum.

olcan adın transferi çok iyi olur kadromuza fakat ben pek ihtimal vermiyorum. futbolcu gelmesine koşa koşa gelir ama kulübünün yüksek bonservis isteyeceği ve takas futbolcuları kabul etmeyeceği kesin gibi. antep ucuza satmaz bizde çok bişey teklif etmeyiz.

Sol tarafa Olcan ve Özgür Çek gelse uzun yıllar rotasyonda problem yaşamayız.

Olcan Adin + Muhammet Demir veya Cenk Tosun alinsin, baska transfer'e gerek yok..

Yerli sol kanat olarak Olcan'dan iyisi yok su anda.. Gökhan Töre ondan patlayici isim ancak Olcan skor'a daha direkt katkida bulunuyor asist ve golleriyle..

Bu adamı 5'ten aşaği bırakmazlar (ki o bile iyimser bir rakam olur). İlla yerli oyuncu alacaksak, mümkünse gurbetçilerden bakalım. Anadolu takımları sivrilmiş oyuncular için fahiş fiyat istiyor.

Bu adamı 5'ten aşaği bırakmazlar (ki o bile iyimser bir rakam olur). İlla yerli oyuncu alacaksak, mümkünse gurbetçilerden bakalım. Anadolu takımları sivrilmiş oyuncular için fahiş fiyat istiyor.

Zannetmiyorum çok uçuk bir rakim isteyeceklerini... zor durumdalar zaten, çok fazla para harcadilar gelirlerine göre...

Olcan Reyes'ten az maas alir.. ikisi'nin maliyet'i az çok ayni olur.. Olcan yerli ve formda.

Üste Servet'i de verelim. Servet artık burada oynayamayacağını anladı. Kesin gider koşa koşa. Çünkü o devamlı oynamak isteyen bir oyuncu.

Üst Alt