Olcan’a 2 Milyon Euro


f1f23olcan.jpg
Kadrosunu genç ve başarıya aç oyuncularla güçlendirmek isteyen Aslan, Gaziantep’in yıldızı Olcan Adın için 2 milyon Euro artı...Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Olcan’a 2 Milyon EuroSerdar Aziz ayrılırsam avrupaya giderim demişti, Olcanıda bu paraya vermezler kafadan 4€+ Aydın isterler haklı olarak.
 
Cevap: Olcan’a 2 Milyon Euroolcan'a 3 m € +aydın + çağlarserdar aziz'e 3m € + servetvermezlerse de sallayak ya başka oyuncu mu yok?
 
Cevap: Olcan’a 2 Milyon EuroOlcan olmazsa Hurşut, Serdar olmazsa Aykut. Olmadı Kemal Tokak, Aydın Karabulut. Kimse elindekini bulunmaz hint kumaşı zannedip üzerinden servet yapacağını sanmasın.
 
Cevap: Olcan’a 2 Milyon Euroserdar aziz gibi oyuncuları bir kere alırsın bir daha 10 sene arkana bakmazsın. şimdiden böyle oyuncuları almazsak ujflusi futbolu bıraktığında o boşluğu yerliler ile zor doldururuz. şimdi serdarı alsak semih- ujfalusi ikilisini bozmayıp serdarı yedekte bekleticez. kendisi de bunu biliyor en az 1-2 sene yedekte bekleyeceğinden fazla para vermeyiz + serdar bunu göze almaz.
 
Cevap: Olcan’a 2 Milyon Euroserdar aziz gibi oyuncuları bir kere alırsın bir daha 10 sene arkana bakmazsın. şimdiden böyle oyuncuları almazsak ujflusi futbolu bıraktığında o boşluğu yerliler ile zor doldururuz. şimdi serdarı alsak semih- ujfalusi ikilisini bozmayıp serdarı yedekte bekleticez. kendisi de bunu biliyor en az 1-2 sene yedekte bekleyeceğinden fazla para vermeyiz + serdar bunu göze almaz.Serdar evvela yerini bilmeli. Semih'ten mi iyi yoksa Ujfalusi'den mi? Tabi ki bu ikilinin arkasında bekleyecek.
 
Cevap: Olcan’a 2 Milyon Euro+ kaldı ki iki genç oyuncuya defansı emanet etmezler. birisinden birisi kesik yiyecek ki bu da serdar aziz'dir. Galatasaray'lı olmak bir şereftir. Yedekte otursa kanında eğer Galatasaray'lı kanı varsa gelir. Yoksada baksın işine ki alacak takım çıkar zaten ; )
Serdar evvela yerini bilmeli. Semih'ten mi iyi yoksa Ujfalusi'den mi? Tabi ki bu ikilinin arkasında bekleyecek.
 
Cevap: Olcan’a 2 Milyon EuroBunları bırakıp Gökhan töreye 8 versek ve Aydın'ı parasız olarak Trabzon'a verirsek hem rakip eklemiş oluruz hemde gökhan tore gibi süper bir yeteneğimiz olur
 
Cevap: Olcan’a 2 Milyon Eurobizim klüp gökhan töreye 8 de verse içim acımaz. misimoviçler lincolnler kapuskalar ... derken nelere gitmedi ki bu paralar en azından garanti bir oyuncu alacaksın. bu eleman gelse her maç kazımdan iyi performans sergiler. bizimkiler bu durumu görürde inşallah 26 yaşında olcanlarla uğraşmazlar. zaten 2 m €uro gibi düşük bir rakam vermelerinden anlaşılıyor ki gökhan töreye fazla yanaşamazlar. ona da 4 m euro teklif ederler adamlar geri dönüş bile yapmazlar. :)
 
Cevap: Olcan’a 2 Milyon EuroServet+ 1 milyon euro=> OlcanAyhan+Aydın+Ufuk=> AmrabatToptan temizlikAdamlar'da salak ya...Servet'in yerinde oynayan adamlari zaten var..Kayserispor ise bedava versen istemez Aydin'i, Ayhan'i ve Ufuk'u..Aydin yerinde Sefa, Engin Bekdemir gibi isimler var. Ayhan'in yerine Okay gibi, Furkan gibi genç yetenekler ve Santana gibi oyuncu var.Ufuk'un yerinde zaten Gökhan ve Arjantinli kaleci var..
 
Cevap: Olcan’a 2 Milyon Eurobizim klüp gökhan töreye 8 de verse içim acımaz. misimoviçler lincolnler kapuskalar ... derken nelere gitmedi ki bu paralar en azından garanti bir oyuncu alacaksın. bu eleman gelse her maç kazımdan iyi performans sergiler. bizimkiler bu durumu görürde inşallah 26 yaşında olcanlarla uğraşmazlar. zaten 2 m €uro gibi düşük bir rakam vermelerinden anlaşılıyor ki gökhan töreye fazla yanaşamazlar. ona da 4 m euro teklif ederler adamlar geri dönüş bile yapmazlar. :)Kesinlikle... ver 8'i al Töre'yi... belesede gönder Aydin'ni... :m26:
 
Cevap: Olcan’a 2 Milyon EuroServet+ 1 milyon euro=> OlcanAyhan+Aydın+Ufuk=> AmrabatToptan temizlikAyıp sana renktaş. Ayhan'a karşı bu kadar zalim davranmayın. Her ne kadar istediğimiz futbolu sergilemese de iyi-kötü Galatasaray'a emek vermiş bir topçu ve unutma ki yıllardır kim geldiyse ona şans tanıdı. Haliyle kalkıp son yılında böyle aşağılayıcı bir hale sokmak yakışmaz.

Ayhan'ı beğenir miyim? Gram beğenmem ama bunu haketmiyor.
 
Cevap: Olcan’a 2 Milyon EuroAmrabat

Olcan

Alper Potuk

Umut Bulut

Özgür Çek

Uğur Uçarİlk etapta kesinlikle alınması gereken oyuncular. Zaten Özgür ve Uğurun bonservisi bile yok. Para ve oyuncu vererek alacağımız 4 oyuncu var.Eminim Tolouseye Barosu versek O.K derler.Sonrasında Serdar Aziz ve Taiwo gibi bir yabancı sol bek.
 
Üst Alt