Olcan'dan Galatasaray Açıklaması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olcan'dan Galatasaray Açıklaması

58b7folcan1.jpg

Gaziantepspor'un başarılı oyuncusu Olcan Adın, G.Saray'a transferi hakkında açıklamalarda bulundu.

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: Olcan: "Galatasaray'da Oynamak İstiyorum"

amrabat bizeden baska takimda oyunamak istemiyorum diyor ama serefis kulbu birakmiyor olcan bize gelmek istiyor kulub 2-3 miliyon isterken simdi 5'e cikti nedir bu serefsizilik bize karsi es es alper icin bizden 10 milioyn isterken fenere 4 milioyna veriyor arti 2 oyuncu bizde 4 miliyon verip yaninda aydin ve serveti veririz ama yemezzzzzzzzzz

yav iyi guzelde. son kisim fena. antepspor 5 milyon tl yani 2 milyon euro fiyat cekmesi mumkun degil. kizilin heralde bu fiyati istemesi icin alzheimer fln olmasi lazim.

Bedava bu paraya Olcan kaçmaz ben şahsen Antepin yerinde olsam 6-7€ asagı vermezdim.

amrabat bizeden baska takimda oyunamak istemiyorum diyor ama serefis kulbu birakmiyor olcan bize gelmek istiyor kulub 2-3 miliyon isterken simdi 5'e cikti nedir bu serefsizilik bize karsi es es alper icin bizden 10 milioyn isterken fenere 4 milioyna veriyor arti 2 oyuncu bizde 4 miliyon verip yaninda aydin ve serveti veririz ama yemezzzzzzzzzz

5 milyon tl diyor yaşar. 2.5 milyon euroya denk geliyor.

bu melih adin kim oluyor? "memlekete veda" demis o olcan da rt lemis. xD

5 milyon lira süper rakam 2 milyon euro ya bu adam kaçmaz,kesinlikle ligin en kaliteli yerli ofansif orta sahası.Şutlarına ayrıca hastayım ...

Üst Alt