Olcan'ın Transferi Cuma Günü Netlik Kazanacak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olcan'ın Transferi Cuma Günü Netlik Kazanacak

Cevap: Olcan Adın'ın G.Saray'a Transferi Cuma Günü Netlik Kazanacak

Olcanda gelsin ama ondan daha cok Alper Potuk lazim bizim takima,Melo nun sene sonu ne olacagi belli degil,simdiden olmasada sene sonu mutlaka Alperi bu takima kazandirmak gerek.

Olcanda gelsin ama ondan daha cok Alper Potuk lazim bizim takima,Melo nun sene sonu ne olacagi belli degil,simdiden olmasada sene sonu mutlaka Alperi bu takima kazandirmak gerek.

aynen melonun yedeği mutlaka kazandırılmalıki omurga bozulmasın seneye hazır takım modunda devam.

Yuh kamuoyuna mı açıklayacakmış:) Sanırım olumsuz durum o halde:)

Orasi belli olmaz. :D Cuma günü devre arasina denk geldigi icin Galatasaray'la anlastim da diyebilir. Gecen sezon aynisini Yekta da yapmisti yanlis hatirlamiyorsam.

Basın açıklaması yapmadı yahu:) Topladı eşyaları geldi:) Biraz dedim umarım gelir. Yerli olsun kaliteli olsun iş yapsın yeter kim olursa olsun ihtiyacımız var şuan.

Basın açıklaması yapmadı yahu:) Topladı eşyaları geldi:) Biraz dedim umarım gelir. Yerli olsun kaliteli olsun iş yapsın yeter kim olursa olsun ihtiyacımız var şuan.

Yekta basin toplantisi düzenlemisti. :asd: Olcan da öyle yapip bize gelecek bak görürsün, cuma günü ben Galatasaray'la anlastim diyecek. :D

Yekta basın toplantısında resmen açıkladı

Kasımpaşa Futbol Şubesi Sorumlusu Mehmet Süha Sidal, Yekta Kurtulmuş ile takımın kamp yaptığı Antalya’da düzenlediği basın toplantısında, iki kulübün anlaşmaya vardığını, Yekta’nın bu akşam İstanbul’a geçerek, Galatasaray ile transferin ayrıntılarını değerlendireceğini bildirdi.

Sidal, Yekta’dan memnun olduklarını ve takıma dört yıldan bu yana yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ettiklerini belirtti.

Yekta Kurtulmuş da Kasımpaşa’da güzel günler geçirdiğini, şimdi ise gönlünde yatan takıma transfer olmaktan memnunluk duyduğunu söyledi. Kurtulmuş, "Kasımpaşa’dan sevinçle birlikte üzüntüyle ayrılıyorum. Sevinçliyim, çünkü

gönlümde yatan takıma gidiyorum, üzüntülüyüm, mutlu olduğum güzel günlerimin geçtiği takımımdan ayrılıyorum" dedi.

Kasımpaşa’da ortasaha oyuncusu olan 24 yaşındaki Yekta, bir soru üzerine, Galatasaray Teknik Direktörü Hagi ile herhangi bir görüşmesi olmadığını belirtti ve Galatasaray’da başarılı olmak için elinden geleni yapacağını söyledi.

Cevap: Olcan'ın Transferi Cuma Günü Netlik Kazanacak

İnşallah Neco. Çok istiyorum gelmesini. Söylediğim gibi en az 2 yerli oyuncu katmamız lazım.

Gecmisi her ne olursa olsun, hangi takımı tutarsa tutsun, sonu Galatasaray'lı biten ve hayatları boyunca da öyle bilinen oyuncular gibi olur. Arif, Ergün, Ayhan vb.

Olcan bir cogunun burada hayal kurdugu gibi yedek oturmaya gelmiyor, takımın bir parcası olmaya geliyor.

Seneyede Baroş'un durumuna göre yabancı baba bir forvet ve bir sol açık yabancı kafi. Ben devre arası yurt dışı transferi istemiyorum açıkcası. Amrabat olacaksa olsun.

Aynen ben de pek sicak bakmiyorum yabanci transferine. Su anda öncelik Türk kalitesini arttirmak. Sonra SL'ye katilinca iyi bir forvet, sol acik ve stoper alirsak Avrupa'da da yine ses getiririz.

Son maçta pas vermediğini gördüm müsait durumdaki arkadaşlarına

hemde gollük pozisyonda

gelirse Fatih Hoca keser vallahi

Olcan transferi bitti [bence] . Çok da yerinde bir transfer oldu . Önce Selçuk , şimdi de Olcan ... En iyi sayılabilecek yerli futbolcular artık GS'yi tercih ediyorlar çok rahat . Tıpkı 2002'den öncesinde de olduğu gibi .

Neden ?

Çünkü artık şike yok , TFF'den alınan haraçlar ile transfer yapmak yok , silah zoruyla sözleşme imzalatmak yok , araba kurşunlatmak yok ...

Darısı Gökhan Töre'nin , Hamit'in , Mevlüt'ün , Mehmet Ekici'nin , Alper'in ve nice iyi yerli futbolcuların başına .

Reyiz özetlemiş ya.

Allah'ını seven şu mesajı forumun girişine koysun.

bu medya cok gicik ille fb de yetisti gibi laflar sokacaklar.olcan fb altyapisinda falan yetismedi,18 yasinda kartaldan fb ye geldi.balikesir-kartal-fb.medya emre belesogluda bizim altyapimizda yetisti onuda öyle yazin lennnnnnnnn

Galatasaray'in yerlileri ne zaman iyi olmustur, o zaman Galatasaray basarili olmustur... Fatih Terim de bunu biliyor.. üstüne üstlük çok klas yabancilarimiz var..

Üst Alt