Olimpiyat Sarı-Kırmızı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olimpiyat Sarı-Kırmızı!

Cevap: Olimpiyat Sarı-Kırmızı!

Allah'ın izniyle maçtayım. Umarım iyi başlarız. Ama sanki gol yollarında sıkıntı çekeceğiz gibi.

Yönetimden yildiz futbolcu istemeyi biliyoruz,bir transfer yatinca cimriler diye elestirmesini biliyoruz,eger bu macta seyirci sayisi 25000in altinda kalirsa bu taraftar Ünal Aysali,Terimi ve böyle bir takimi haketmiyor.

istanbul ve cevresinde oturup da bu maca gitmeyen baska hic bir maca gitmesin, laf'a geldiginde en müthis taraftariz ama burada görüyorum ki, istanbul'da oturanlar bile erinip su maca gitmiyor. Ulan biz Gurbettekiler yeri geliyor 400-500 km yol gidiyoruz takimimizi görmek icin. Mesela ben Sion macina gitmistim, Cenevre bizim buraya 490 km uzaklikta, gidis gelis 1000 km yapiyor...Istanbuldaki taraftara zahmet (!) olmuyorsa gitsinler macimiza, zahmet olmuyorsa...

Valla zahmet oluyor. Eminim 1000 kmyi bizim olimpiyat stadından gidiş-dönüş için daha kısa sürede tamamlamışşındır.

dükkani kapatalim o zaman, ulan bizim burada köy takimlari bile 30-40 bin'e oynuyor...bkz.: Hoffenheim Nüfus 3.500

dilimizde tüy bitti,ALMANYA'YLA TÜRKİYE'NİN ŞARTLARI BİR DEĞİL.KARŞILAŞTIRMA YAPMAK YERSİZ.Bunun 1.sebebi ekonomik durumlar 2.si futbol kültürümüz maça gitme kültürümüz ne yazık ki oradakiler gibi değil

Kim ne derse desin, cok kötü bir taraftar toplulugumuz var. Messi, Xavi, Iniesta üclüsünü getirsen gitmez bu taraftar stada arkadas. Vallahi de gitmez billahi de gitmez. Cok vefasiz bir grubuz bence.

Ya bende giderim bizim stadımızdaki her maça hatta bursa deplasmanına falanda gitmişimdir ama olimpiyat dönüşü çok zor gitmeye çalışıcam ama gidemeyenlerin Galatasaray'lılığını falan kimse sorgulayamaz.

senede 1 defa olimpiyatta mac yapiyoruz, bir zahmet bir defaligina katlanin bu eziyete...kimsenin Galatasarayliligini sorgulamiyorum, bakis acimizi elestiriyorum.

Kim ne derse desin, cok kötü bir taraftar toplulugumuz var. Messi, Xavi, Iniesta üclüsünü getirsen gitmez bu taraftar stada arkadas. Vallahi de gitmez billahi de gitmez. Cok vefasiz bir grubuz bence.

İmzamı atarım bunu dile getiremiyorum tepki alırım diye ama gerçekten öyle..Yani takım Fenerle oynarken stat full çekecek Belediye'yle oynarken çekmiyecek..Yahu burda mevzu cimbom değil mi fenerimi izlemeye gidiliyo anlamıyorum

senede 1 defa olimpiyatta mac yapiyoruz, bir zahmet bir defaligina katlanin bu eziyete...kimsenin Galatasarayliligini sorgulamiyorum, bakis acimizi elestiriyorum.

Olimpiyat stadında oynadığımız sene bu taraftar oldukça çekti o eziyeti.Ben gitmeye çalışıcağım yanıma bir kaç kişi daha bulursam gidicem hatta.

Bursa'dan gelmeyi düşünüyorum, stad yakınında bilet satan yer var mıdır ?

Son 1 yıl hariç o stadı bizim kadar dolduran taraftar yok.Herşeye kötü tarafından bakıp duruyosunuz.Bayılıyorsunuz eleştirmeye herşeyi.

dilimizde tüy bitti,ALMANYA'YLA TÜRKİYE'NİN ŞARTLARI BİR DEĞİL.KARŞILAŞTIRMA YAPMAK YERSİZ.Bunun 1.sebebi ekonomik durumlar 2.si futbol kültürümüz maça gitme kültürümüz ne yazık ki oradakiler gibi değil

yahu onca insan yasiyor istanbulda, ekonomik durumu biraz düzgün olanlar gitsin o stad yine dolar, 2. dedigine ise katilmamak mümkün degil, aynen dedigin gibi maca gitme kültürü diye bisey yok bizde.

Bir defa Olimpiyat'ta 17 defa Arena'da oynayacağız bu sene.

Şu maç Arena'da olsaydı 19.30'da evden çıksam yetişirdim ama Oimpiyat'ta olduğu için 13.00'de falan ne olur ne olmaz diye yola düşmen gerekiyor. Everest'e tırmanmak Olimpiyat'a tırmanmaktan daha kolay.

Trabzon falan diyenler olmuş, BMN'ye bakarsanız "Bilbao maçı Olimpiyat'ta olursa gitmem" diyenler çoğunluktaydı.

Kısacası keyfimizden cümleler sarfetmiyoruz. Geçen sene İBB deplasmanına giden biri olarak söylüyorum bunu. 2. FT döneminde de o stattaydık. Katlanın matlanın demek öyle olmuyor.

Üst Alt