Olimpiyat Sarı-Kırmızı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olimpiyat Sarı-Kırmızı!

5a99colimpiyat.PNG

Bu haftasonu takımız sezon açılışını Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor – Galatasaray maçı ile yapacak.

Devamı GSC Portal'da

Cevap: Olimpiyat Sarı-Kırmızı!

stada akın etmek lazım arkadaşlar biz ultraslan bursa olarak 20 küsür kişi geliyoruz özellikle istanbuldaki arkadaşların gitmesi lazım ilk 2 maçın istanbulda olması çok avantajlı bizm için 2de 2 yaparsak baya rahat olurz

Bu maç stadı dolduralım arkadaşlar bilet fiyatları da uygun takımın arkasında olduğumuz ilk maçtan belli olsun.

12 bin mi ? olimpiyatta oldugunu ogrenınce 50 bin olurmu yok yok 60 kesin olur muhabbetleri vardı:D

Pazara 4 gün var.Şu anda 12 bin iyi bir rakam.Tahminim 27-28 bin kişi oluruz.Hatta pazar hava iyi olursa 30 binide bulabilir.:)

bu arada 12 bin bilet gayet iyi o stada bir çok kişi ikiye bir üçe bir yaparak giriyor.

Macin Pazar günü olmasi da büyük etken, Pazartesi is günü oldugu icin cogu kisi maca gitmekten vazgecmistir. Mac Cumartesi günü olsaydi eminim cok daha fazla kisi giderdi maca.

istanbul ve cevresinde oturup da bu maca gitmeyen baska hic bir maca gitmesin, laf'a geldiginde en müthis taraftariz ama burada görüyorum ki, istanbul'da oturanlar bile erinip su maca gitmiyor. Ulan biz Gurbettekiler yeri geliyor 400-500 km yol gidiyoruz takimimizi görmek icin. Mesela ben Sion macina gitmistim, Cenevre bizim buraya 490 km uzaklikta, gidis gelis 1000 km yapiyor...Istanbuldaki taraftara zahmet (!) olmuyorsa gitsinler macimiza, zahmet olmuyorsa...

Üst Alt